Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.9. 2017 20:06
smrt Jana Třísky

Poslední okamžik: Seděl na mostě a usmíval se, popsala svědkyně

Jan Tříska
Zdroj: TN.cz

Náhlá smrt Jana Třísky zasáhla celou republiku, světoznámý herec na následky zranění po pádu z Karlova mostu do Vltavy zemřel v noci na pondělí. Herec přitom nebyl podle svědkyně zmatený nebo rozrušený, naopak vypadal šťastně a spokojeně.

Spekulace o sebevraždě Jana Třísky vyvrací další a další lidé. I svědkyně Jitka, která s hercem mluvila krátce před tragickým incidentem, uvedla pro portál iRozhlas, že se Tříska při sezení na mostě usmíval, navíc vypadal, že ví, co dělá.

 

"Myslím, že to byl sedmý pilíř se svatým Václavem. Tam je takové trojsošší, kde seděl starý člověk, který byl opřený o tu sochu a měl nohy směrem k řece," popsala Jitka, která se ho raději šla zeptat, zda je všechno v pořádku.

 

"A on mi řekl, že ano. Nedalo mi to a řekla jsem mu, jestli by nebylo lepší, kdyby si ty nohy nedal na druhou stranu, a on mi odpověděl, že takhle je mu tam dobře. Ani jsem nepoznala, že jde o pana Třísku,“ přiblížila Radiožurnálu Jitka.

 

Se spekulacemi o sebevraždě nesouhlasí ani jeho kolega Jiří Mádl: "Honza Tříska byl v perfektní kondici a těšil se na velikánskou roli. Poslední měsíc nežil ničím jiným." Mladý herec považuje sebevraždu za zcela hloupou.

 

 

"Vymstil se mu jeho rituál návštěvy Karlova Mostu, který dělal před natáčeným každýho novýho filmu," myslí si Mádl a dodává: "Prosím, nedělejme z tohohle výjimečně milého a inteligentního člověka blázna."

 

V pondělí mělo začít natáčení filmu Na střeše, ve kterém měl Tříska hrát jednu z hlavních rolí. Autorem scénáře i režisérem je právě Jiří Mádl. Film nyní vznikne jako pocta Janu Třískovi.

 

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sebevražda, nebo nešťastná náhoda? Policie konečně řekla, jak to bylo s pádem Jana Třísky do řeky!

Jak zachovat CHLADNOU HLAVU v krizové situaci? Zkroťte svou paniku a jednejte v klidu!
PRVNÍ POMOC: 7 rad, jak zachránit život

klma TN.cz