Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.9. 2017 20:06
smrt Jana Třísky

Poslední okamžik: Seděl na mostě a usmíval se, popsala svědkyně

Jan Tříska
Zdroj: TN.cz

Náhlá smrt Jana Třísky zasáhla celou republiku, světoznámý herec na následky zranění po pádu z Karlova mostu do Vltavy zemřel v noci na pondělí. Herec přitom nebyl podle svědkyně zmatený nebo rozrušený, naopak vypadal šťastně a spokojeně.

Spekulace o sebevraždě Jana Třísky vyvrací další a další lidé. I svědkyně Jitka, která s hercem mluvila krátce před tragickým incidentem, uvedla pro portál iRozhlas, že se Tříska při sezení na mostě usmíval, navíc vypadal, že ví, co dělá.

 

"Myslím, že to byl sedmý pilíř se svatým Václavem. Tam je takové trojsošší, kde seděl starý člověk, který byl opřený o tu sochu a měl nohy směrem k řece," popsala Jitka, která se ho raději šla zeptat, zda je všechno v pořádku.

 

"A on mi řekl, že ano. Nedalo mi to a řekla jsem mu, jestli by nebylo lepší, kdyby si ty nohy nedal na druhou stranu, a on mi odpověděl, že takhle je mu tam dobře. Ani jsem nepoznala, že jde o pana Třísku,“ přiblížila Radiožurnálu Jitka.

 

Se spekulacemi o sebevraždě nesouhlasí ani jeho kolega Jiří Mádl: "Honza Tříska byl v perfektní kondici a těšil se na velikánskou roli. Poslední měsíc nežil ničím jiným." Mladý herec považuje sebevraždu za zcela hloupou.

 

 

"Vymstil se mu jeho rituál návštěvy Karlova Mostu, který dělal před natáčeným každýho novýho filmu," myslí si Mádl a dodává: "Prosím, nedělejme z tohohle výjimečně milého a inteligentního člověka blázna."

 

V pondělí mělo začít natáčení filmu Na střeše, ve kterém měl Tříska hrát jednu z hlavních rolí. Autorem scénáře i režisérem je právě Jiří Mádl. Film nyní vznikne jako pocta Janu Třískovi.

 

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sebevražda, nebo nešťastná náhoda? Policie konečně řekla, jak to bylo s pádem Jana Třísky do řeky!

Jak zachovat CHLADNOU HLAVU v krizové situaci? Zkroťte svou paniku a jednejte v klidu!
PRVNÍ POMOC: 7 rad, jak zachránit život

klma TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.9. | 18:31 Miluše Hodermarská
47
To,že někdo spáchá sebevraždu,neznamená,že je blázen,to má Mádl trochu ...
25.9. | 19:59 Jens Trolič
-7
Prďte už na něj na vocasa !! at spinká sebevrah pokakanej :-D
1.10. | 13:10 Jan Novák
0
Náhlasit nevhodný komentář
V případě pana Třísky mně sebevražda nesedí, pochybuji, že on, který byl plný elánu, páchal sebevraždu. Jen bych dodal, že nesedí ten přívlastek světoznámý. Jistě byl to výborný herec, ale světoznámý si myslím, že nebyl.
27.9. | 12:24 Anna Cervena
2
Náhlasit nevhodný komentář
několik dní nečteme nic jiného,než že zemřel J Tříska,pořád dokola.Že zemřela také paní Květa Fialová-ovšem přirozenou smrtí-se téměř nepíše.A ona, byla opravdu H E R E Č K A.Jen zůstala věrná Česku.....
27.9. | 00:14 Kerut Valsuhob
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak mu holt přeplo,to se stává i přivandrovanejm.
26.9. | 14:18 svarcovaerika0123
5
Náhlasit nevhodný komentář
Seděl na mostě a usmíval se. Už se těšil, jak se vykoupá. No a pak udělal hup a je tam, kde je.
26.9. | 11:51 mezihra
5
Náhlasit nevhodný komentář
spis si myslim, ze mu to definitivne doslo...v emerice se neuchytil zrovna moc a tady po tech letech uz o neho krome hrstky lidi nebyl zajem...to jsou ty klady a zapory emigrace
26.9. | 08:45 svarcovaerika0123
2
Náhlasit nevhodný komentář
adnachiel - máš pravdu a u mě máš za velkou 1.
26.9. | 08:02 adnachiel
16
Náhlasit nevhodný komentář
Dejte už s tím člověkem pokoj. Koho zajímá nějaký emigrant, mizerný herec a mizerný člověk. Slušní lidé zůstali, zrádcové utekli "za lepším", a blázni se jim teď koří. Slušným lidem se tady špatně nežilo, na rozdíl od toho, jak se tady mizerně žije teď. Emigranty nemám rád.
25.9. | 21:45 lidka55
13
Náhlasit nevhodný komentář
Podle svědků z místa se herec postavil na kamenné zábradlí nad pátým pilířem a po chvíli skočil dolů. Ve vodě musel být minimálně pět minut. toto bylo uvedeno v prvním příspěvků tak že ne že seděl jak píše paní to by asi nespadl ale toto zase nevypadá na nehodu tak nevím
25.9. | 21:15 František Ratman
6
Náhlasit nevhodný komentář
U primnou soustrast rodine, ale je divne ze kdyz tam sedel tak dlouho jak rika nejaka pani Jitka ho nevidela policie a nesla ho sundat nerozumim tomu vubec jinak jsou tam vzdy kazdou chvily neco jineho rano ze vylezl nahoru a skocil a ted ze sedel a byxla to nestastna nehoda jen kamery to vi ale
25.9. | 21:11 marty2702
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu že si jen tak sedl třikrát na most a pak z něj jen tak spadl já bych řek že se mu zamotala hlava a byl dole ale je ho škoda byl dobrý herec čest jeho památce.