Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.4. 2017 11:23
vše plánovaly?

Poslední vzkaz před smrtí: Děsivá slova dívek, které srazil vlak

Oběť vlakového neštěstí - Mlékojedy - 4
Zdroj: TV Nova
Památku dívek přišly uctít i jejich kamarádky (hlavní foto)

Šestnáctileté dívky, které zemřely po střetu s vlakem, svou smrt zřejmě plánovaly. Na sociálních sítích zanechaly děsivý vzkaz, ve kterém svůj úmysl prozrazují. Že nešlo o nešťastnou náhodu, potvrzují i svědectví z tragického dne.

"Dneska to všechno skončí. Utrpení, bolest, smutek, štěstí, láska. #navzdyspolu#nahoru," je poslední vzkaz jedné ze studentek, které zemřely o víkendu po srážce s vlakem u Mlékojed na Mělnicku. Tento děsivý status sdílela na sociálních sítích. Její přátelé však zřejmě vůbec netušili, jaký je význam příspěvku. Dokonce 21 lidí ho označilo, že se jim líbí.

 

Vzkaz jedné z dívek, kterou srazil vlak
Poslední vzkaz kamarádek na sociální síti

 

Z tragického dne je několik svědectví, které také nasvědčují sebevraždě. Dívky se spolu údajně na kolejích fotily. "Vzaly se za ruce, šly proti vlaku a mávaly mu," řekl TV Nova jeden ze svědků. "Viděl jsem, jak jdou dvě holky, pak jak troubí vlak dlouho a brzdil. Pak už jsem viděl jen strojvedoucího, jak se drží za hlavu," řekl další svědek tragédie.

 

 

Okolnosti, kvůli kterým by mohla takto mladá děvčata chtít skončit se životem, nejsou jasné. Jak se podařilo TV Nova zjistit, obě dívky se spolu měly dobře znát, na konci března se ale ošklivě pohádaly. Jejich konflikt vyvrcholil až na sociálních sítích. "Po**ala jsem ti celý život, mrzí mě to," omlouvala se poté jedna z dívek. "Nemrzí," odporovala druhá.

 

Na místo události přicházejí jejich zarmoucení přátelé a zanechávají dojemné vzkazy u pomníčku, který tam vznikl. "Chybíte," je napsáno na jednom kameni. "Kamarádky na život a na smrt," stojí na dalším. Na pomníček se můžete podívat ZDE.

 

Podívejte se na reportáž o této tragické události.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

DEPRESE je nebezpečná. 10 RAD, jak s ní bojovat

Když bolí duše, bolí celé tělo! Jak uzdravit oboje naráz?

TRAGICKÁ SMRT mladé matky: Chvíli před smrtí napsala na facebook děsivý vzkaz! Co v něm bylo?

has TN.cz