Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.6. 2017 15:50
Jak se jí to povedlo?

Postrach z Domažlicka: Prorazila plot, pod svahem auto převrátila!

Kuriózní nehoda v obci Ohůčov - 2
Zdroj: Policie ČR
Dodávku nakonec řidička převrátila na střechu

Dvacetiletá řidička nezvládla u Staňkova na Domažlicku řízení dodávky. S autem najela na krajnici a sjela do příkopu, kde narazila do plotu. Ani to ji ale nezastavilo a pokračovala dál z kopce, kde dodávku převrátila. Celková škoda dosahuje 200 tisíc.

Neuvěřitelné štěstí měla mladá řidička, která se s dodávkou značky Ford Transit vydala ze Staňkova do Holýšova. Autem najela na pravou krajnici a sjela do příkopu, kde narazila do dopravní značky i plotu nedalekého domu.

 

To ale nebylo všechno. "S vozidlem pokračovala v jízdě přes pozemky, sjela z prudkého svahu, kde se dole vozidlo převrátilo a zůstalo ležet na střeše," doplnila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

 

 

16

GALERIE: Kuriózní nehoda v obci Ohůčov

Zdroj: Policie ČR

Kuriózní nehoda v obci Ohůčov - 1

Hodnocení:

 

Dvacetiletá řidička utrpěla lehké zranění. "Požití alkoholických nápojů před jízdou u ní vyloučili policisté dechovou zkouškou," sdělila Brožová. Nehodu dál řeší dopravní policisté z domažlického inspektorátu.

 

 

"Škoda na vozidle byla vyčíslena na 150 tisíc korun, na oplocení na 25 tisíc korun a na dopravní značce na 10 tisíc korun," uzavřela policejní mluvčí.

epa TN.cz