Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2017 18:03
Lupič z metra

Potřeboval 150 korun, tak přepadl dva lidi. Hrozí mu deset let

Zdroj: TV Nova

Nádražní lupič z Prahy je za mřížemi. Policisté chytili muže, který minulý týden přepadl dva lidí na hlavním a holešovickém nádraží. Jednu ženu ohrožoval střepy z rozbité pivní lahve.

Kriminalistům pomohly hlavně záznamy z bezpečnostních kamer na nádražích, na kterých je ten člověk zachycen. Po jejich zveřejnění v médiích se ozvali lidé, kteří ho znají a pak už bylo jen otázkou času ho chytit.


Teď je ve vazební věznici a hrozí mu až deset let vězení. A to i přesto, že ani jedna z loupeží se mu nepovedla. Žena, které ve stanici metra na holešovickém nádraží přiložil ke krku střep z rozbité pivní lahve a chtěl její kabelku, stihla duchapřítomně nastoupit do vagonu, který právě přijel.


A muž, kterého lupič přepadl o dvě hodiny později na hlavním nádraží ve snaze získat batoh, se ubránil a ještě lupiče vyfotil. Šestadvacetiletý lupič se policistům k přepadením přiznal.Hodně zajímavý je jeho motiv. Řekl, že potřeboval získat peníze na jízdenku do jednoho severočeského města - asi tak sto padesát korun. Dosud nebyl nikdy trestaný a nevypadá to, že by šlo o narkomana. Pro jeho další osud bude určitě hodně důležité psychiatrické vyšetření, které ho čeká.

 

 

pez, osp TN.cz

Diskuze

20.4. | 22:05 Josef Balogovi
2
Náhlasit nevhodný komentář
Mnel jit do prace mrdk@!!!! A ne prepadavat zensky v metru!!!
20.4. | 20:24 jansuk
1
Náhlasit nevhodný komentář
Za sto padesát korun deset let? No, nekupte to!
20.4. | 17:22 kimy69
4
Náhlasit nevhodný komentář
Vršek má stylovej, dodají mu jen pruhovaný trencle a může jít blbeček hnít do báně. Za stopade tam může dělat Růženu...
Obchodní sdělení

Bohemia Apple