Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 2. 2018
střelba v praze

"Zabiju vás!" křičel muž v pražské prodejně. Pak vytáhl pistoli

Zdroj: AKTU.cz

Pražští policisté ve středu dopoledne vyjížděli k potyčce v ulici Dukelských hrdinů. Agresivní muž v místní prodejně vyhrožoval majiteli a prodavači, že je zabije, poté co mu nevyhověli. U incidentu bylo i malé dítě. Potyčka se přesunula na ulici, kde agresor neváhal tasit zbraň.

Po jedenácté dopoledne do obchodu s rýbářskými potřebami přišel podezřelý muž, který si zde podle slov majitele obchodu a prodavače chtěl odložit igelitové tašky.

 

16

GALERIE: Policie zasahuje v ulici Dukelských hrdinů v Praze

Zdroj: AKTU.cz

Policie zasahuje v ulici Dukelských hrdinů v Praze - 4

Hodnocení:

 

Když mu to muži nechtěli dovolit, začal všem přítomným vyhrožovat smrtí. V obchodě byla i dcera majitele (1,5). Agresora se mužům podařilo vystrkat z prodejny na ulici, kde na ně dvakrát vystřelil z plynové pistole. Ani jednou se však netrefil a k tomu celý venkovní incident už sledovali muži zákona.

 

Kriminalisté náhodně projížděli kolem. Když spatřili, co se před prodejnou děje, střelce zpacifikovali a přivolali posily.

 

"Zcela náhodně jsme projížděli okolo a celé jsme to viděli. Zakročili jsme a s pomocí donucovacích prostředků jsme situaci dostali pod kontrolu. Celý případ nadále prošetřujeme," sdělil zasahující kriminalista Jan Kloubek.

 

 

"Na policii byla ohlášena potyčka v ulici Dukelských hrdinů, která skončila výstřelem jednoho z účastníků z plynové pistole," uvedla mluvčí pražských policistů Andrea Zoulová.

 

Byl to však přávě střelec, kdo nakonec skončil v nemocnici. "Muž ve věku 52 let si stěžoval na bolest ramene. Z preventivních důvodů byl proto převezen do nemocnice. Žádná další zranění z místa hlášena nemáme," uvedla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

kik TN.cz
Reklama