Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 4. 2018
pátrání po svědkyni

Poznáte ženu na videu? Může pomoct objasnit důležitý případ!

Zdroj: TV Nova

Kriminalisté v Českém Krumlově už tři měsíce pátrají po lupiči, který měl okrást několik lidí přímo ulici. V souvislosti s tímto případem zveřejnili video, na kterém se pohybuje mladá žena - právě tu teď kriminalisté hledají.

Loupežná přepadení se měla odehrát nedaleko historického centra v Českém Krumlově v polovině ledna letošního roku. Nyní kriminalisté hledají ženu, která by mohla celý případ objasnit.  

 

Žena se totiž vždy pohybovala v místech, kde se přepadení odehrála. Konkrétně v prostoru mezi parkovištěm u Jelení zahrady a v podchodu pod Plášťovým mostem.

 

"Mohla vidět něco důležitého, co by nám pomohlo při pátrání po pachatelích. Potřebujeme proto, aby se přihlásila krumlovským kriminalistům na lince 158," uvedl mluvčí policistů Jiří Matzner.

 

Žena na sobě měla tmavé oblečení, přes hlavu kapuci a na zádech tmavý batoh. "Také žádáme každého kdo by ji poznal, aby nám na linku 158 sdělil její totožnost," dodal mluvčí.

 

 

Kriminalisté zatím nechtějí říct k loupežným přepadením podrobnosti. Není tak jasné, kolik lidí lupič přepadl ani kolik peněz si odnesl.

 

"Zatím se kriminalistům nedaří celý případ rozplést, takže hodně spoléháme na to, že pokud se nám žena přihlásí, mohla by nás navést na stopu pachatelů," zakončil Matzner.

mom/Vladimír Hoť TN.cz
Reklama