Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.10. 2017 07:59
pátrání pomozte i vy

Smutný konec pátrání: Tělo pohřešovaného našli ve sklepě

Policie - Ilustrační foto
Zdroj: TN.cz

Pokud jste ho viděli, okamžitě volejte policii. V žádném případě se ho nepokoušejte sami zastavit! Tak znělo varování policie, která v pondělí vyhlásila pátrání po muži z Jihlavy, který měl být ozbrojen střelnou zbraní. Rodina se bála, že si sáhne na život, což se také nejspíš stalo, policie našla jeho tělo ve sklepě panelového domu.

Kriminalisté se obrátili na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešovaném mladém muži z Jihlavy. "Muž trpí duševní chorobou. Na základě operativního šetření bylo zjištěno, že by mohl být ozbrojen střelnou zbraní. Muže se nesnažte sami zadržet, ale volejte linku 158," varovala mluvčí policie Jana Kroutilová.

 

Muž odešel v neděli od svého příbuzného, byl ve špatném psychickém stavu a rodina se obávala toho, že by si mohl chtít ublížit.

   

Policisté prověřili lokalitu místa jeho bydliště, zdravotnická zařízení, další příbuzné i známé muže a pátrali po něm i na dalších místech, u kterých předpokladali, že by mohl být. Dlouhou dobu se pohřešovaného muže nalézt nepodařilo.

 

 

Nakonec ale byli policisté úspěšný, bohužel pátrání mělo smutný konec. Tělo pohřešovaného se podařilo najít ve sklepě jednoho z panelových domů v Jihlavě.

lud TN.cz