Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2017 21:01
kompletní trasa královéhradecký kraj

Pozor na ohromný kolos! Řidičům komplikuje cestu 180 tun nákladu

Zdroj: TV Nova

Řidičům v Královéhradeckém kraji zkomplikuje život vozidlo převážející nadměrný náklad o hmotnosti kolem 180 tun. Ohromný kolos doprovází vozy policie, v úsecích, kde se bude vozidlo zrovna nacházet, budou komunikace postupně uzavírány.

"Upozorňujeme řidiče, že dne 17. března 2017 (od 8:00 do 15:30) mohou potkat na silnicích našeho kraje (I/35 a I/32: na trase Hradec Králové – Úlibice – Jičín – Kopidlno) nadrozměrný náklad," upozorňuje mluvčí královéhradeckých policistů Lenka Burýšková.

 

Celý kolos je dlouhý skoro 37 metrů a na šířku zabere skoro 6 metrů, z toho důvodu musí policie uzavírat části komunikací, kde se bude zrovna nadměrný náklad nacházet. Vozidlo má na výšku přes 7 metrů a váží neuvěřitelných 180 tun.

 

"V uvedených úsecích bude z důvodu přepravy stanovena pohyblivá uzávěra komunikace, kvůli které bude na nezbytně nutnou dobu omezen provoz. Žádáme proto řidiče o maximální pozornost a ohleduplnost," informuje Burýšková.

 

14

GALERIE: Přesouvání ohromného nákladu na Královéhradecku

Nadrozměrný náklad

Hodnocení:

 

Dlouhá cesta začala ráno v Hradci Králové, odtud se nadměrný náklad přesouvá směrem k obci Okřínek, kde dnešní cesta skončí.

 

 

Do pohybu se dá kolos až v pondělí, dorazit má do Mochova a svou cestu dokončí v úterý v mělnickém přístavu. Podrobný popis cesty najdete v tabulce v galerii.

klma TN.cz