Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.7. 2014 18:51
hrátky na dovolené se nevyplácí

Pozor: SEX na veřejnosti vás může dostat do vězení!

Vězení za sex na pláži
Zdroj: Isifa.com/ thinkstockphotos.com

Plánujete si s partnerem užít trochu sexu na mořské pláži? Pozor, můžete dostat pokutu nebo skončit ve vězení.

Ve většině turisticky atraktivních zemích je sex na veřejnosti trestný. Platí to i na plážích, které k milování často přímo svádí.

Reklama


V Itálii vás dokonce můžou poslat až na tři roky a pokutu můžete dostat i za sex ve vašem autě. V Řecku se dostanete klidně i na dva roky do chládku - poté, co zaplatíte 300 eur!


"Honorář" za veřejnou soulož v Turecku je půl roku a asi 200 eur. V Egyptě až tři roky vězení. Jediné, co vás může těšit, že v celách tam nebývá zima.


Hodně tolerantní turistickou zemí je Bulharsko. Tresty prakticky neexistují a muži nebo ženy zákona musí jen přistiženým milencům domluvit.


V Česku to obvykle strážníci řeší domluvou, ale můžete dostat i 500 Kč pokutu.
 


Pláže nebo hory? Všude pozor!

Pokud vyměníte pláž za chladnější místo, můžete zkusit rakouské Alpy. Když vás chytnou, hrozí šest měsíců, ale třeba to bude s výhledem na překrásnou horskou přírodu.


Opatrní musí být především turisté v USA. Velmi tvrdé zákony vydávají jednotlivé státy. Za pohlavní styk na veřejnosti hrozí v Kalifornii trest i 6 měsíců vězení, zatímco v Arizoně až 3 roky.
 

Stalo se vám někdy něco podobného? Napište nám váš příběh na zprávy@nova.cz a my ty nejzajímavější zveřejníme. Do předmětu emailu napište sex na veřejnosti.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Neuspokojený manžel vs. naštvaná žena: Podívejte se na seznam výmluv, proč nemít sex

Ruská baletka: Souložila tak divoce, až musela partnerovi volat sanitku

TN.cz / vem
Reklama