Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.1. 2016 12:15
policejní pátrání

Tenhle zloděj si troufá jen na seniory! Mlátí je a okrádá!

Zdroj: TV Nova

Moravskoslezští policisté pátrají po Marku Krumpochovi (39), který je podezřelý z krádeží a loupeží a nebojí se použít násilí. Pozor by si měli dávat především senioři, na které se Krumpoch zaměřuje.

Podezřelí muž oslovuje seniory žijící v rodinných domech s nabídkou umístění reklamních poutačů na jejich pozemku nebo domu a nabízí uzavření smlouvy s příslibem vyplacení první zálohy. Když je pozván dovnitř, nabídne obětem peníze, které ale potřebuje rozměnit. Jakmile poškození vytáhnou peníze k rozměnění, Krumpoch jim je vytrhne z ruky a uteče.

 

Pokud je mu kladen odpor nebo vnímá, že by jeho oběti mohli mít více peněz, nebojí se použít násilí, aby se peněz zmocnil. Podle vyjádření policie páchá trestnou činnost na celém území České republiky, přesouvá se stopem nebo vlakem a přespává v hotelích a ubytovnách, za které následně neplatí.

 

 

Marek Krumpoch je střední, 175 cm vysoké postavy. Má kulatý obličej, modré oči a je ostříhaný dohola. Naposledy měl na sobě zimní bundu s kapucí modré barvy s bílými zipy, černé šusťákové kalhoty zn. Adidas, červené tenisky. Sebou nosí batoh modrozelené barvy.

 

 

„Pokud byste muže z fotografie poznali, případně mohli přinést jakékoli informace, které by policistům přispěly k jeho vypátrání, sdělte je prosím telefonicky na bezplatnou linku 158,“ uvedla Daniela Vlčková z Oddělení tisku a prevence policie Moravskoslezského kraje.
 

klma TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.1. | 12:50 lada48
8
Ten si zaslouží jen dvě věci. Nejprve přerazit ruce v loktech a pak nasadit a ...
18.1. | 13:14 Jiri s Podebrad
-5
Aha tak kde je pravda vy zebraci bili......Zadnej cigan ale bila drska ...
11.4. | 17:41 Rostislav Kocourek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jiří s Poděbrad : Ty pěkně pýses po český ty dobrá KKOKOTI !!! :-) :-) :-) :-)
26.1. | 11:32 Ondrej Laudár
1
Náhlasit nevhodný komentář
ty černej žebráku,svině šeredná,ty bilým nenadávej nebo skončíš v těch Podebradech...i s bílýma kriminálnikama se vyspořádáme,neměj obavu šmejde!
18.1. | 14:11 Kuba Husek
6
Náhlasit nevhodný komentář
H o v a d o, já ho dostat pod ruce, tak mu zpřerážím obě nohy a obě ruce !!
18.1. | 13:14 Jiri s Podebrad
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Aha tak kde je pravda vy zebraci bili......Zadnej cigan ale bila drska skurvena a pravda vzdy byjde najevo skurvenci rasisticky
18.1. | 12:50 lada48
8
Náhlasit nevhodný komentář
Ten si zaslouží jen dvě věci. Nejprve přerazit ruce v loktech a pak nasadit a pořádně utáhnout palečnice. To by ho mělo z podobných choutek vyléčit.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple