Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.10. 2017 16:28
Děsivý zážitek

"Prasknutí a spousta krve!" Žena popsala, jak příteli zlomila penis

Megan Barker a Adam Francis - 1
Zdroj: facebook
Megan po letech popsala, jak příteli Adamovi zlomila penis

Megan Barkerová z anglického Guildfordu popsala děsivý moment, kdy svému partnerovi při sexu zlomila penis. Z ošklivého zranění už se prý zotavil, nikdy ale nezapomněl.

Dnes třiadvacetiletou Megan Barkerovou a o rok staršího Adama Francise seznámili jejich přátelé v roce 2013. Okamžitě se do sebe zamilovali a začali spolu chodit. Tvořili pár asi dva roky, když došlo k tragédii, píše britský portál The Sun.

 

"Ani po dvou letech jsme nedokázali držet ruce od sebe. Užívali jsme si v posteli, když se Adam přesunul za mě a já protáhla svá záda. A najednou jsem slyšela takové odporné prasknutí," popsala Megan.

 

"V šoku jsem se otočila na Adama, který vydal nesnesitelný skřek. Celý zbělal a vyskočil z postele. Držel se do rozkrok a tehdy jsem si uvědomila, že mu z penisu crčí krev. Zlomila jsem mu ho, došlo mi," dodala blondýnka.

 

Adam rychle běžel do koupelny, kde si natočil skleničku vody. Pak se mu ale bolestí podlomila kolena a cestou k zemi se ještě praštil hlavou o umyvadlo. "Byla jsem hysterická. Klekla jsem si k němu a vzala jeho hlavu do klína. Vypadalo to jako místo činu, Adam nahý na podlaze a všude krev - i na mých rukou," prohlásila Megan.

 

 

16

GALERIE: Megan zlomila příteli penis

Zdroj: facebook

Megan Barker a Adam Francis - 1

Hodnocení:

 

Dívka nakonec zavolala sanitku, její přítel se ale příliš styděl, a tak záchranářům řekl, že narazil do dveří od koupelny. Otřes mozku naštěstí neměl, a tak lékaři ošetřili jen jeho zraněnou chloubu. Další tři měsíce byly pro Adama peklo - přestože nemusel nosit žádnou sádru, nemohl ani chodit.

 

V sexuální poradně navíc pár upozornili, že většina mužů s takovým zraněním skončí na sále. Musí se totiž odstranit krevní sraženiny a penis "srovnat" do patřičného úhlu. To ale naštěstí nebyl Adamův případ. Asi po půl roce se plně zotavil.

 

 

 

"Byla to ta největší bolest, kterou jsem kdy zažil. Navíc nerad vidím krev, takže jsem hrozně vyšiloval. Pamatuju si, jak jsem se vzbudil v Meganině náručí, byl jsem dezorientovaný. Pár měsíců jsem nesměl mít erekci, což bylo těžké. Teď už je ale všechno v pořádku, i když některým pozicím se radši vyhýbáme," uzavřel příběh Adam.

 

V penisu není kost, a tak se doslova "zlomit" nemůže. Zlomeninou se nazývá zranění poté, co dojde k ohnutí ztopořeného penisu pod silným tlakem. Během toho také prasknou topořivá tělíska nebo močové trubice. Penis začne okamžitě natékat, objeví se modřiny. V případě takového poranění okamžitě vyhledejte lékaře.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CHLAPI POZOR: Je váš penis nakřivo? Může to znamenat vážnou nemoc!

ŠÍLENÁ NEHODA: Muži se při divokém sexu zlomil penis v půlce. To však nebylo to nejhorší...

Má váš přítel větší PROSTŘEDNÍČEK než ostatní prsty? Víme, co to znamená pro váš SEXUÁLNÍ ŽIVOT
Dá se penis zlomit? Nejbizarnější zranění při sexu

epa TN.cz