Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 9. 2017
Vražda v rodině

Praštil otce kladivem a pak ho ubodal. Pak se syn (17) šel udat

Slovensko už podruhé v tomto týdnu šokovala vražda uvnitř rodiny, kdy potomci zaútočili a zabili vlastní rodiče. V obou případech rodiče napadli synové - jeden podřezal matku, druhý ubodal otce.

Čerstvý případ je z okresního města Galanta východně od Bratislavy. Útočníkem je sedmnáctiletý David, který ve středu večer brutálně napadl svého dvaačtyřicetiletého otce.

Reklama


Podle informací televize Markíza útoku předcházela ostrá hádka. Starší z mužů se prý často opíjel a pak nadával chlapcově matce, jindy ji psychicky týral.


David si ve středu počkal, dokud otec neusne, pak si přinesl kladivo a kuchyňský nůž a na rodiče se vrhnul. Nejdřív ho praštil kladivem do hlavy a pak nejméně dvakrát bodnul nožem.


Hned po činu mladík odešel z domova, zamířil na nejbližší policejní služebnu a překvapeným mužům zákona oznámil, že právě zabil svého otce.Podle místních je motiv útoku jasný - David už se nemohl dívat, jak otec týrá jeho matku. Teenager nyní sedí v policejní cele. I když se k činu přiznal, policisté stejně musejí sbírat důkazy pro obvinění.

 

Další vraždu v rodině vyšetřují košičtí kriminalisté. Obětí je šestapadesátiletá Lýdie z obce Betliar. Její tělo bylo objeveno v úterý ráno.


Policisté přitom v domě byli naposledy v pondělí večer, když měl Rastislav matce vyhrožovat. Podle sousedů muž matku podřezal nožem.

pez TN.cz
Reklama