Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.1. 2016 21:11
Pohřeb

Manželka vyčetla na pohřbu Ransdorfovi, že ožebračil rodinu!

Zdroj: TV Nova

Přesně týden po nečekaném úmrtí se veřejnost, přátelé a blízcí loučí s dlouholetým politikem KSČM Miloslavem Ransdorfem. Na pohřeb dorazily špičky KSČM - předseda Vojtěch Filip, jeho předchůdce Miloslav Grebeníček, místopředseda Jiří Dolejš, poslankyně Marta Semelová. S Ransdorfem se přišel rozloučit také ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Manželka se v proslovu pustila do KSČM!

V nebývale otevřené a kritické řeči se Vlasta Ransdorfová, vdova po zesnulém politikovi, pustila do jeho spolustraníků. Vyčetla jim, že se kvůli volební kampani Ransdorf musel zadlužit, protože strana neměla peníze, a pak jej v tom nechala. "Ožebračil jsi na úkor strany rodinu!" řekla,

 

Peníze, které se měl pokoušet vybrat v curyšské bance, mohl prý její manžel použít na zastavení migrační krize! Uvedla mimo jiné v projevu, za který sklidila hlasitý potlesk.

 

Na pohřbu padala i silná slova. "Kolikrát mě nazvali za*ranou komunistkou?!" ptala se během své řeči dcera Aneta, která byla podle manželky kvůli svému otci celý život šikanovaná.

 

Smrt europoslance provází pochybnosti. Zemřel Ransdorf skutečně na mozkovou příhodu nebo za jeho náhlým skonem stálo něco jiného? Manželka i dcera potvrdily, že budou požadovat důkladné prošetření.

Miloslava Ransdorfa našla manželka Vlasta v pátek 22. ledna v bezvědomí. I přes okamžitý převoz do pražského IKEMu později odpoledne europoslanec zemřel. Mělo jít o náhlou mozkovou příhodu.

 

Rodina je ale přesvědčená, že Ransdorf přirozenou smrtí nezemřel a policie skutečně jeho úmrtí prošetřuje. Ve čtvrtek byla podle informací TV Nova provedena soudní pitva a nyní se čeká na výsledky toxikologického vyšetření.

 

On-line reportáž

Pohřeb Miloslava Ransdorfa

13:24

Vlasta Ransdorfová ve svém proslovu otevřeně kritizovala KSČM. Strana podle ní nese vinu za jejich dluhy. Ransdorf si prý musel na volební kampaň půjčit peníze od spekulantů, protože je strana neměla. Za svůj projev sklidila potlesk

13:14
pozor pozor

Ransdorfova manželka Vlasta řekla při smuteční řeči, že zesnulý europoslanec "Na úkor strany ožebračil rodinu"!

13:14

Na Ransdorfově rakvi leží věnec od jeho dcery s nápisem "Děkuji za všechno, Aneta",

 

Pohřeb však ohrožen nebyl. Obřad organizovala dlouholetá asistentka Miloslava Ransdorfa Helena Suchá. Ačkoliv v Evropském parlamentu vydělával statisíce korun měsíčně, měl Ransdorf velké dluhy. Jeho pohřeb tak zaplatila Komunistická strana, rodina se vzdala dědictví.

 

 

Miloslavu Ransdorfovi bylo 62 let. Žil s manželkou Vlastou, s níž měl dospělou dceru Anetu. Ta po otcově smrti vyčetla médiím, "zaplaceným diskutérům" a také politikům, kteří "se k němu chovali jako křiváci", že Ransdorfa uštvali.

 

125

GALERIE: Pohřeb Miloslava Ransdorfa

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Poslední rozloučení s Miloslavem Ransdorfem - 8

Pohřeb Miloslava Ransdorfa

Hodnocení:

 

Pohřeb Miloslava Ransdorfa začal v pátek ve 12 hodin. Dorazily na něj stovky lidí. Nechyběly ani zahraniční delegace. S kolegou se přišli rozloučit i dlouholetí kolegové z KSČM, kupříkladu předseda partaje Vojtěch Filip, místopředseda Jiří Dolejš, poslankyně Marta Semelová či Jiří Kohlíček, který Ransdorfa nahradí v Evropském parlamentu. Na vozíku přijela i herečka Jaroslava Hanušová. S přibližně desetiminutovým zpožděním dorazil i bývalý ministr zahraničí Jan Kavan. 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.1. | 12:48 svoboda-jan
14
Je potřeba se zvednout a začít bojovat, volte SPD a Okamuru !!! Pomstíme smrt ...
29.1. | 12:29 molella
-26
Aspon o jednoho zmrda komunistickeho menně
30.1. | 22:49 Vojta Také
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Pro molellu a spol: http://www.ransdorfmiloslav.com/clanky/ostatni/smutecni-rec-vlasty-
30.1. | 16:16 satanastatanas
3
Náhlasit nevhodný komentář
Novinari by meli informovat, ne stvat narod proti sobe..Tem, co stvou tady unas v Nemecku rikame Presstituti..
30.1. | 14:02 overal
4
Náhlasit nevhodný komentář
Další oběť 20 let trvající honby všech sdělovacích prostředků na komunisty! I přes jeho smrt se snaží na něj všichni naházet co nejvíce špíny novinářské hyeny nezastaví nic, vždyť jsou za antikomunistickou propagandu dobře placeni! Novináři mají hledat aktuální politickou špínu dnešních politiků!
30.1. | 12:09 satanastatanas
3
Náhlasit nevhodný komentář
Haha-mel sem vas za inteligentnejsi zenu..Opet se nechate tahat nadpisem clanku za nos a opet nejste schopna si prelozit tu spinu co na Ransdorfovu rodinu ti smejdi z bulvaru hazou do lidske reci? Opravdu je tezke pochopit oco jim jde?
30.1. | 10:39 haha33
2
Náhlasit nevhodný komentář
no po přečtení těch řečí jeho manželky jsem pochopila, že ho asi hodně nenáviděla. Nakonec co se týče té jeho aférky, šel do toho on sám... co s tím má strana? To, že ona nemá práci, proč není v pokladně?? Že se nestydí, kdybych neměla peníze na pohřeb tak si půjčím a ne žebrat u strany :-(
29.1. | 20:31 Miloš Tichý
0
Náhlasit nevhodný komentář
29.1. | 19:31 fabien barthez.. Kdepak,,ta byla daleko před tím.:D
29.1. | 20:29 Miloš Tichý
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Jak tak zjišťuju, tak je tady "plodná "diskuse odměněná mínusy, tak na to tady seru.Dobru noc
29.1. | 19:35 reypal
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nějak mě utkvělo v paměti,že celý problém dluhů Ransdorfa byly koupená falza obrazů. A zatáhl do "dobrého obchodu" řadu dalších lidí a ožebračil je.Tak nevím co je pravda.
29.1. | 18:57 Miloš Tichý
-6
Náhlasit nevhodný komentář
29.1. | 17:39 fabien barthez......Ať uvažuju jak chcu,tak když sem byl někdy před 55ti rokama na těch značkách kde je vyházeli z okna,tak uvažuju,že ani Praha tolik červených kostek nemá. :D
29.1. | 17:20 Miloš Tichý
-1
Náhlasit nevhodný komentář
29.1. | 16:53 zdenekhejtman.. Hm, a včilka mi synku řekni,,, kdo by ten bordel po nich uklízel?
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme