Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 2. 2018
To se jen tak nevidí

Pravá krása zrození! Fotografka zachytila unikátní snímky porodu

Porod - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Dramatický porod na chodbě nemocnice zachytila americká fotografka Tammy Karinová. Matka šesti dětí Jesica Hoganová to už na sál nestihla. U porodu asistoval i její manžel Travis. Chlapec jménem Max je ale v pořádku.

Jesica, která už za sebou měla pět porodů, měla kontrakce už několik dní. Uprostřed noci jí najednou praskla voda. Její manžel Travis ji ve tři ráno stihnul dopravit do nemocnice. Na chodbě ale už Jesica cítila, jak se dítě dere ven.

 

"Sáhla jsem dolů a cítila jsem jeho hlavičku v mé ruce. Podívala jsem se na manžela a řekla: ´Travisi, chyť ho!´" popsala Jesica dramatické chvíle webu Daily Mail.

 

"Bez zaváhání to udělal a já jsem cítila, jak mé tělo proti mé vůli tlačí hlavičku i zbytek těla ven," vzpomíná Jesica. Na chodbu už přiběhly sestry, které matce s porodem pomohly.

 

"Jednou jsem zatlačila, jen jednou úmyslně, když mi sestry řekly, a celé jeho tělíčko vyšlo ven," dodala šestinásobná matka. Travis pak přestřihl pupeční šňůru.

 

Fotografie z porodu. Upozorňujeme, že některé záběry nejsou vhodné pro citlivé povahy:

 

Malý Max se narodil na chodbě pohotovosti v 3:38 ráno. Jen 25 minut potom, co ženě doma praskla voda. Po porodu začal hned plakat, z rychlé cesty na svět byl pěkně pomlácený. Jinak ale byl naprosto zdravý. Max je prvním synem Hoganových, kteří doma už mají pět dcer.

 

 

Do nemocnice stihla dorazit i fotografka Tammy Karinová, která měla zdokumentovat pro rodinu Hoganových porod. Fotografie po necelém roce se souhlasem rodiny sdílela na své stránce na facebooku.

 

"Tyto neupravované obrázky porodu sdílím, abych ukázala krásu zrození i v případě, že nejde podle plánu," prozradila fotografka Tammy, která snímky sdílela na svém facebooku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zázrak zrození: 9 úžasných změn, které během těhotenství proběhnou v těle ženy

vbo TN.cz
Reklama