Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.10. 2015 16:44
Ruší koncerty

Pravda o Gottově převozu do nemocnice: Manažerka promluvila

Karel Gott
Zdroj: isifa.com

Zpěvák Karel Gott byl náhle převezen do nemocnice! Jeho manažerka na Facebooku oznámila, že Karel Gott ruší svá vystoupení v nejbližším období. V neděli měl v Nymburce koncertovat spolu se zpěvačkou a přítelkyní Jitkou Zelenkovou.

"Milí příznivci Karla Gotta, bohužel vám musíme oznámit, že Karel Gott ruší svá vystoupení v nejbližším období," stojí v prohlášení, které se objevilo na Gottově facebookovém profilu. "Velmi ho to mrzí, ale hospitalizace v nemocnici mu koncertování neumožní."

 

Manažerka tak potvrdila zprávy o náhlém převozu do nemocnice. Zároveň je jasné, že Gottův stav je velmi vážný. "Pan Gott se ke svému zdravotnímu stavu nechce veřejně vyjadřovat," píše se dále na Gottově Facebooku.

 

Milí příznivci Karla Gotta,bohužel vám musíme oznámit, že Karel Gott ruší svá vystoupení v nejbližším období. Velmi ho...

Posted by Karel Gott on 27. říjen 2015

 

Zpěvačku Jitku Zelenkovou informace o Gottově kolapsu zaskočila. "Já jsem ale v šoku, v neděli jsme měli mít koncert," řekla vyděšená Jitka Zelenková. Zlatému slavíku a kamarádovi poslala do nemocnice vzkaz:

 

 

"Karle, já se na ten koncert hrozně těším. Věřím, že to není nic vážného a že seš tam, dejme tomu, na pozorování! Ať se nám dobře zpívá, posílám pusu a držím palce," zalykala se zpěvačka.

 

 

Karel Gott měl problémy se srdcem už dříve, v červnu ho ale po vyšetření v nemocnici pustili domů. Zpěvák měl ale chodit na pravidelné kontroly a vyhýbat se větší zátěži. Dál ale koncertovat a teď jde zřejmě o vážnější problém.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÉ POSLEDNÍ PŘÁNÍ: Chci umřít v tvé náruči, řekl zpěvačce Céline Dion těžce nemocný manžel

Šokující příběh: Čtyřletá holčička umírá, ale díky viagře má šanci na život!

TN.cz