Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 1. 2017
Jak to bylo?

Pravda o Hitlerově smrti?! Místo sebevraždy utekl, tvrdí agent CIA!

Adolf Hitler
Zdroj: Profimedia
Adolf Hitler - ilustrační foto

Dosud si o tom šeptali jen konspirační teoretici, teď domněnku potvrdil i bývalý agent CIA. Adolf Hitler podle něj nespáchal sebevraždu, ale nahrál svou smrt a utekl do Jižní Ameriky!

Smrt Adolfa Hitlera obestírá stále více tajemství. Většina historiků se ztotožňuje s verzí, že vůdce nacistického Německa spolu s milenkou Evou Braunovou spáchal sebevraždu. Jejich těla měli objevit ruští vojáci v berlínském bunkru.

 

Konspirační teoretici už ale léta spekulují o tom, že Hitler nezemřel a podařilo se mu utéct. Teď se k této domněnce přiklonili i bývalý agent CIA Bob Baer a Tim Kennedy, který byl seržantem speciálních sil. Podílel se na dopadení vůdců Al-Káidy Usámy bin-Ládina a Abu al-Zarqawiho.

 

Muži prošetřují okolnosti Hitlerovy smrti a prostudovali přes 14 tisíc historických dokumentů. O svých závěrech teď promluvili v relaci americké stanice History Channel. Zjistili, že oficiální informace o Hitlerově smrti může, ale nemusí být pravdivá.

 

 

V jednom z britských dokumentů se píše o tom, že Hitler zinscenoval svou smrt - místo něj se zabil dvojník, který měl být o 13 centimetrů menší. Spolu s pilotem Luftwaffe Peterem Baumgartem pak Hitler odletěl z Německa a poté doplul ponorkou do Jižní Ameriky, kde se měl skrývat.

 

V dalším spise zase výzkumníci našli informaci o tajném východu z bunkru, kde Hitler údajně strávil poslední chvíle svého života. Chodba prý vedla přímo na odletovou dráhu. V Argentině pak měl Hitler plánovat vytvoření Čtvrté říše.

 

 

Součástí relace byl i rozhovor se stavebním dělníkem, který údajně Hitlera viděl v květnu 1945. "Stavěl jsem tajné chodby pod klášterem na ostrově Samos. Budovali jsme je pro Němce, pro nacisty. Jeden z nich byl Adolf Hitler. Neměl knírek, ale poznal jsem ho podle toho letadla," uvedl.

 

Co se s největším masovým vrahem 20. století stalo, zůstává záhadou. Podle ruských zdrojů zabalili vojáci Hitlerovo a Braunové tělo do plachty a hodili je do příkopu. Pak je polili benzínem a zapálili. Podle dvojice vyšetřovatelů ale o něčem takovém neexistují žádné důkazy.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hitler žil v Brazílii! Historička tvrdí, že nacistický vůdce nespáchal sebevraždu

LIDÉ SE BOUŘÍ: Německá vánoční reklama je plná skrytých nacistických symbolů! Vidíte je také?

epa TN.cz
Reklama