Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 10. 2017
Malé lásky

Pravda o Terezině těhotenství: Počali, i když brala antikoncepci!

Malé lásky Tereza Horňáková a Jindřich Kácha - 7
Zdroj: Nova.cz
Tereza a Jindra přiznali, jak je rodičovství změnilo

Ve středečním dílu Malých lásek se diváci seznámili i s Terezou a Jindrou, které od dítěte všichni odrazovali. Dokonce i jejich rodiče radili, aby šla dívka raději na potrat. Mladý pár se ale rozhodl jinak. Jak je rodičovství změnilo? A jak vůbec Tereza otěhotněla?

Dvacetiletá Tereza přivedla v poslední epizodě dokureality Malé lásky na svět krásného chlapečka. Martínek se narodil i přesto, že od toho kamarádi a rodina dvojici odrazovali. Tereza ani o šest let starší Jindra ale potrat nepřipustili.

 

Tereza ale otěhotněla jen chvíli poté, co se s Jindřichem o dítěti bavili. "On mi odpověděl, že jsem se zbláznila, že jsme ještě mladí. Pak se ale stejně stalo," popsala mladá maminka v pořadu Jak se vede, malé lásky? A to i přesto, že údajně brala antikoncepci.

 

"Když jsem zjistil, že je těhotná přes prášky, tak jsem měl podezření, že to udělala schválně. Ale pak jsme si to vysvětlili, že to tak není, že to byla nehoda. A já u toho byl taky, takže to není jenom na ni, ale i na mě," prohlásil Jindra. 

 

Než malý Martin přišel na svět, užíval si pár svého mládí. Jindřich trávil páteční a sobotní večery v hospodě, v neděli se pak dával dohromady, aby další den šel do práce. Tereza ale doufala, že to dítě změní a z Jindry bude zodpovědný tatínek.

 

 

"Život byl předtím docela jednoduchej, protože jsme si mohli dělat, co jsme chtěli. Od té doby, co je malej, je to ale těžký," přiznala maminka. I přesto ale mladým párům vzkázali, aby do toho šli, pokud chtějí. "Aby se neohlíželi na názor někoho jinýho a šli si za svým. Nás taky odsuzovali," říká Jindra.

 

Co dalšího příchod Martínka změnil? A jak reagovali rodiče, kteří nebyli z Terčina těhotenství příliš nadšení? Podívejte se! Poslední díl Malých lásek najdete na NovaPlus, všechny si můžete pustit na VOYO.

epa TN.cz