Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 8. 2017

Prázdniny jsou ve druhé polovině, LM zájezdů ubývá

CK Alexandria
Zdroj: CK Alexandria

4 super tipy, kam se ještě dá vyrazit za rozumnou cenu

Letošní letní sezona patří k těm vůbec nejsilnějším, poptávka po zájezdech vzrostla a prodeje jsou meziročně výrazně vyšší. Řecko a Bulharsko, budou mít zřejmě rekordní sezony, poptávané jsou také Španělsko, Itálie a Chorvatsko. Oproti loňskému roku je na tom navíc opravdu výrazně lépe i Turecko, které se s probíhající hlavní sezonou stává opět velmi populárním.

Vysoká poptávka způsobuje nejen to, že ceny nijak výrazně neklesají, ale i výběr je v nejoblíbenějších destinacích poměrně omezený. Sehnat ideální dovolenou na poslední chvíli za rozumnou cenu tak může být opravdický oříšek. My jsme pro Vás vybrali 4 tipy, které by neměly uniknout Vaší pozornosti:

1) Bulharsko, Primorsko: ***+Belvedere Alexandria Club, polopenze / dětský all inclusive

Příjemný a klienty opakovaně vyhledávaný klubový hotel s neopakovatelnou atmosférou a vynikající polohou jen pár metrů od písčité pláže. Hotelová zahrada s velkým bazénem, příjemným barem a prostorem pro řadu animačních aktivit, vedených profesionálními českými animátory, Dětský klub a Centrum animačních programů v těsném sousedství – to jsou jen některá z lákadel, která na Vás v hotelu Belvedere Alexandria Club čekají. Pro děti je tu navíc dětský all inclusive.

Aktuální termíny a ceny zájezdů do tohoto hotelu naleznete zde.

alexandria
Zdroj: CK Alexandria

2) Turecko, Side: ***** Süral Resort Alexandria Club, all inclusive

Úžasný hotelový komplex v nádherné zahradě, komfortní ubytování, příjemné prostory pro chvíle odpočinku, zábavní aquapark s několika skluzavkami a tobogany, výborná kuchyně a kvalitní služby – to vše a ještě mnohem více nabízí tento velmi oblíbený hotel přímo u rozlehlé písčité pláže. Z Turecka se navíc letos stal takový „černý kůň“ last minute sezony – ceny jsou více než příznivé, kvalita tradičně na vysoké úrovni a v turistických letoviscích vše funguje – takže kdo jede do Turecka, může být last minute „vítězem“.

Aktuální termíny a ceny zájezdů do tohoto hotelu naleznete zde.
Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj

3) Španělsko, Menorca: ***+Aguamarina Alexandria Club, all inclusive

Krásný hotelový komplex umístěný v rozlehlé zahradě a u nádherné písčité pláže s průzračným mořem, která patří mezi nejkrásnější pláže na Menorce. Hotelový aquapark se skluzavkami a toboganem, výborná kuchyně, bohaté animační programy pro děti a dospělé v českém jazyce, ale i možnosti relaxace – to vše vytváří z tohoto hotelu ideální místo pro strávení nezapomenutelné dovolené plné pohody, úžasného koupání a zábavy na tomto krásném a v posledních letech velmi oblíbeném ostrově.

Aktuální termíny a ceny zájezdů do tohoto hotelu naleznete zde.
Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj

4) Řecko, Rhodos: ***+Evita Beach Alexandria Club, all inclusive

Hotel s velkým bazénem obklopeným zelení a rodinnou atmosférou leží v klidném prostředí cca 200m od pláže na okraji letoviska Faliraki, jednoho z nejznámějších středisek ostrova Rhodos. Příjemnou dovolenou plnou zábavy zajistí kromě rušeného centra Faliraki, kam dojdete během několika minut, také naši animátoři, kteří pro vás budou denně organizovat bohatý program plný soutěží, sportu a jiné aktivní relaxace. Zárukou krásného počasí je 300 slunečných dní, které Rhodos každým rokem nabízí.

Aktuální termíny a ceny zájezdů do tohoto hotelu naleznete zde.

Alexandria
Zdroj: oficiální zdroj

Komerční článek