Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 12. 2017
úchvatná rekonstrukce

PŘED A PO: Takhle se povedla rekonstrukce v bytě Petry z Mise

Rekonstrukce bytu rodiny Hurtových - 13
Zdroj: TV Nova
Rekonstrukce se týmu Mise nový domov skutečně povedla

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tentokrát se tým snažil pomoci mamince, která je celý život na invalidním vozíku. Dosud ale žila v domě, který nebyl bezbariérový.

Petra se svým synem Viktorem žije v bytě 2kk v České Lípě. Život v tak stísněných prostorách ale pro ni kvůli handicapu nebyl žádný med. Především v kuchyni musela Petra předvádět přímo akrobatické kousky, když například chtěla dosáhnout do vrchních polic.

 

Díky týmu Mise nový domov se Petřin život obrátil naruby. Největším překvapením pro ni byla kuchyň, která je skutečně unikátní. Díky policím a kuchyňské lince, které si Petra může pomocí speciálního spínače spustit až ke kolenům, pro ni bude vaření i mytí nádobí nesrovnatelně jednodušší. Poprvé v životě uvidí do hrnců!

 

 

Obrovskou změnou prošel také pokojíček malého Viktora. Ten si moc přál palandu a dočkal se jí! Zeď mu zdobí originální graffiti a dočkal se dokonce vytoužené agamy. Vlastní prostor na spaní dostala také Petra, která doposud spala na nepohodlné pohovce. Podívejte se sami, jak se rekonstrukce povedla!
 

117

GALERIE: Rekonstrukce bytu Petry a Viktora

Zdroj: TV Nova

Rekonstrukce bytu rodiny Hurtových - 16

Hodnocení:

mom TN.cz
Reklama