Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.5. 2017 10:28
Zázrak na Slovensku

Před dívkou se zjevily magické oči! K trámu už míří první poutníci

Zdroj: TV Markíza

Ve slovenské vesnici Čirč mají obrovskou senzaci. Šestnáctiletá dívka tvrdí, že měla zjevení. Nejdříve viděla zelené světlo a pak se na trámu před ní objevily oči. Osadníci to považují za boží znamení a výjev už přitahuje hordy věřících.

Před nedávnem osadu na severovýchodě Slovenska ohromily dvířka trouby. Podle místních se na nich zjevil Ježíš Kristus. Teď mají v Prešovském kraji další senzaci - magické oči na trámu, které se zjevily 16leté dívce. Informoval o tom portál tvnoviny.sk.

Reklama

 

Stalo se to v noci, když se školačka vracela domů. Najednou ji ozářilo světlo a potom se na chatrči před ní objevily oči. Údajně zeleně zasvítily a poté vybledly. S redaktorem TV Markíza se dívka bavit nechtěla, důkazem má být její fotka z mobilu.

 

Místní tvrdí, že oči na jednom z příbytků předtím nebyly. Osadníci už pod "magické oči" začali klást svíčky a obrázky svatých. K trámu se chodí modlit a považují ho za znamení shora. Na zjevení se přišel podívat i místní kněz, ten ale nechce oficiálně nic komentovat.

 

 

Část vesničanů se ze zjevení raduje, další očekávají velké neštěstí, které má kvůli "očím" osadu stihnout. Některé obyvatele dokonce znamení přesvědčilo, aby začali věřit v Boha. A k chatrči už míří první poutníci.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Máte přání? Vyzkoušejte magii svíček
Magie prostředí: Ovlivňujeme prostředí my nebo ono nás?

epa TN.cz
Reklama