Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2017 13:40
co nás čeká?

Předpověď numeroložky: Úplněk ve čtvrtek a pak pátek třináctého!

Pátek 13. přijde hned po úplňku
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Čísla mají prý magickou moc a některá přináší i předpovědi a pojí se s různými událostmi. Koncem týdne nás čeká "magický" pátek třináctého a numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vytvořila při této příležitosti pro čtenáře portálu TN.cz numerologickou předpověď. Na co se tedy musíme připravit?

Symbolem třináctky je ukončení, opuštění, vyhození, ztráta, transformace. A totéž platí o pátku, protože pondělí v naší kultuře předznamenává začátek týdne a pátek konec týdne, pracovního. Tudíž ve spojení pátku a třináctky je pak dvojnásobná síla udávající konec něčeho, co už není potřeba oživovat.

 

Samozřejmě je nutné brát v potaz třináctkový den s měsícem a rokem. Nelze tedy očekávat, že pokaždé, padne-li třináctka na pátek, se bude odehrávat stále stejný scénář. To určitě ne. Takže speciálně pro tento pátek 13. 1. platí, že máme k dispozici v dalších výpočtech taková čísla, která budou podporovat rychlejší změny.

 

Po čtvrtečním úplňku navíc dojde k citlivějším reakcím. Po psychické stránce můžete být zmatenější, ustaranější, lítostivější. Na fyzické úrovni se mohou projevit známky únavy. Proto, a zvláště dopoledne, se nepřetěžujte, ale ani nezatěžujte hlavu myšlenkami, co vše musíte stihnout, zařídit, i to by mohlo způsobit tíhu na pohybový aparát.

 

 

Další numerologické předpovědi Lenky Lippertové Suchardové najdete zde.

 

Je to velmi emocionální den. Nicméně víte-li přesně, co chcete nebo potřebujete, pak vám v tomto směru půjde pátek naproti. Vaše myšlenková síla bude tak průbojná, že tím pocity a emoce upozadíte. Jenže i tuto stránku potřebujete, abyste byli vyrovnaní. Proto je pro vás více než jindy důležitá relaxace či meditační techniky.

 

Bylo by osvěžující nabít srdce radostným impulsem, což je u každého individuální. Někomu přinese euforii pozvání na rande, jinému že konečně něčemu porozuměl, někdo bude nadšený pobytem na horách, dalšímu přinese slast pozorování východu či západu slunce nebo postačí koupené tričko v akci. Možností je spoustu.

 

 

Ve vztazích, doma i v zaměstnání, se mohou objevit některé záležitosti, které odhalí a vyjasní určité skryté tendence, což následně změní váš postoj či směr.

 

Závěr je takový, že nelitujte konce něčeho, naopak ho přivítejte, protože přišel čas změny a začátku.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

11. dubna si zapište do kalendáře! Čeká nás magický růžový úplněk!

HROZIVÁ PROROCTVÍ BABY VANGY: Co lidstvo čeká? Je to děsivé!

Pátek třináctého: Proč se ho lidé bojí a co vás v ten den ochrání?
Využijte novoluní a úplněk ke své kráse!

hru, Lenka Lippertová Suchardová TN.cz