Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2017 12:58
Seriál Ulice

Představitel Tonyho prozradil, co ho čeká: Pořádně to přežene!

Zdroj: TV Nova

Hostem pořadu Snídaně s Novou byl herec Ondřej Volejník, představitel Tonyho Bendy ze seriálu Ulice. Divákům ranního vysílání televize Nova prozradil, co čeká jeho postavu v nejbližších dílech. Tony to pořádně přepískne a hodně si zavaří!

Když Tonyho propustili z vězení, znovu se shledal se svou dětskou láskou a bývalou manželkou Digi. Ta ale o obnovení vztahu nestála. Vdova Digi si našla jiný vztah, začala chodit s policistou Jiřím Hermanem. Tony to nese velmi těžko. A když vidí, že dcery Digi si nacházejí cestu k Jirkovi, rupnou mu nervy.

 

"Tony se zachová poměrně nestandardně v situaci, kdy cítí, že končí ta etapa sice ne partnerského, ale nějak otevřeného vztahu s Digi a jejími dětmi. Přijde v noci na neohlášenou návštěvu. Když všichni spí, tak se pohybuje po bytě. Nevím, jestli by se to dalo úplně nazvat stalkingem, ale určitě to má ty rysy a mohlo by to přerůst v něco horšího," prozradil sympatický herec Ondřej Volejník.

 

Tonyho noční návštěva nezůstane utajena. "Vyhrotí to vztahy mezi Tonym a novým partnerem Digi," řekl Volejník. Tony podle něj bude o Digi dál usilovat. "Asi by se dalo říct, že závislost na téhle ženě je u Tonyho až patologická!" dodal Volejník.

 

 

Na rozdíl od seriálového Tonyho nezdobí jeho krk výrazné tetování. Do práce kvůli tomu musel chodit dřív, aby mohly maskérky připravit jeho tetování. S tím, jak je Tonyho postava v Ulici už nějaký ten čas, tak se práce maskérek zrychlila.

 

Herec přiznává, že v příštích týdnech a měsících nebude u diváků Ulice příliš populární. "Bohužel Tony má trošku zvláštní způsoby řešení situací a zvláštní chování, lidem to není úplně sympatické, ale prostě tak to je," dodal Ondřej.

 

NEJNOVĚJŠÍ DÍLY SERIÁLU ULICE SI MŮŽETE PUSTIT NA WEBU NOVAPLUS.CZ

 

Diváky Ondřej Volejník pozval také do divadla Pod Palmovkou, kde 10. března má premiéru představení Mocná Afrodité od Woodyho Allena, ve které má Volejník dokonce čtyřroli! Krom toho divadlo 26. března pořádá od dvou hodin až do večera den otevřených dveří, kde se fanoušci mohou potkat i právě s představitelem seriálového Tonyho.

 

Než se vrhnul na dráhu profesionálního herce, vystřídal Volejník několik různorodých povolání. Vystudoval elektrotechnickou průmyslovku. Pracoval jako knihkupec, referent cestovní kanceláře, novinář, grafik, programátor nebo webdesigner. Divadlo, které hrál jako ochotník, u něj postupně převládlo.

 

Exkluzivní ukázky ze seriálu Ulice najdete na oficiálním stránce seriálu na portálu Nova.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GRATULUJEME! Vnadná herečka z Ulice se zasnoubila. Přítel ji požádal o ruku hodně neobvyklým způsobem!

DOJEMNÉ VIDEO: Míša Tomešová je s miminkem konečně doma! Manžel Roman se ale o syna stará dost nezvyklým způsobem

vbo TN.cz