Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.11. 2017 15:00
galerie rozhovor s finalistkou

Překvapení Tváře Boho přiznala pláč i závist: Manžel mě odrazoval!

Zdroj: TV Nova

Finalistka čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas odpovídala na otázky diváků TV Nova při živém chatu a prozradila toho opravdu hodně. Rozpovídala se nejen o náročném účinkování v soutěži, ale i o tom, jak se k soutěži stavěla její rodina.

O talentované vítězce soutěže krásy Jitce Boho se mluví jako o největším překvapením show Tvoje tvář má známý hlas. Ve čtvrté řadě všem jasně dala najevo, že nemá jen krásnou tvář, ale i pěvecké nadání.

 

Stát se zpěvačkou byl pro ni odjakživa největší sen, hudební tvorbě se dokonce delší dobu sama věnuje. Díky Tváři jí teď ale chodí více nabídek, čehož si váží. "Konečně jsem lidi mohla přesvědčit, že si na to jen nehraju, ale že ten zpěv mě provází odmalička," svěřila moderátorce Veronice Petruchové v online rozhovoru.

 

 

Pro Jitku Boho je velkou oporou její manžel, bubeník Lukáš. Přiznala ale, že od působení ve Tváři ji odrazoval. "Ze začátku byl proti a chtěl, abych se zaměřila na vlastní tvorbu," řekla Boho. "Stojí si za tím, že má zpěvák mít vlastní písničky," vysvětlila s tím, že napodobování jiných umělců tak příliš neuznává.

 

126

GALERIE: Jitka Boho

Zdroj: TN.cz

Jitka Boho

Hodnocení:

 

V průběhu soutěže jí ale naprosto podporoval. Dodával jí sebevědomí, energii i sílu. A opora v příbuzných byla pro Boho stěžejní i proto, že má doma dvouletou dcerku Rozárku. Navíc se stěhuje. "Měla jsem podporu rodiny. Hlídala babička, občas i manžel - takže se to dalo skloubit," uvědomuje si.

 

 

Působení v Tváři pro ni ale bylo velmi náročné. V zákulisí si i několikrát poplakala. A na slzy došlo i po převtělení se do Meghan Trainor. "Bylo to první číslo, které bylo spojené s tancem a choreografií a já na to nikdy nebyla zvyklá," přiznala s tím, že i kostým byl velmi těžký a znázornění slavné zpěvačky náročné.

 

 

Naopak Siu si velmi užila. Písnička Boho oslovila a sedla jí, takže ji mohla i procítit. Co ji nyní mrzí, je rock. Ten zpěvačka miluje a ve Tváři bohužel ruleta nebyla na její straně. Anetě Krejčíkové tak trochu záviděla losy Joan Jett i Freddieho Mercuryho. 

Na celý rozhovor s Jitkou Boho se můžete podívat zde.

 

Podívejte se i na sestřih finále Tváře:


ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jste pozorným divákem Tváře?

lud TN.cz