Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2016 12:41
VIDEOUKÁZKA VÝMĚNA MANŽELEK

Premiérová VÝMĚNA: Zákaz sexu jako trest a nechtěné dítě na cestě

Výměna manželek je zpět. Už od této středy se můžete těšit na premiérové díly oblíbené Výměny manželek. A bude to stát opravdu za to. Nechtěné dítě na cestě, půlmilionové dluhy, zákaz sexu jako trest nebo syn z předchozího manželství, kterého nový "táta" hodně přehlíží. To je jen drobný výčet toho, co vás čeká.

Tříleté manželství, které fungovalo jen první rok, ale kvůli dítěti zůstávají oba manželé stále spolu. Občas na sebe musí volat policii, ale to jim nezabránilo v tom, aby si nepořídili další dítě.

 

19

GALERIE: Výměna manželek - Markéta a Tomáš

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Markéta a Tomáš, Martina a Zdeněk - 16

Hodnocení:

 

"Markéta nebyla schopná jít k doktorovi, dokud to šlo," má jasno ve viníkovi situace její manžel Tomáš. Jeho žena má jednoduchou odpověď: "Já jsem chtěla místo dítěte psa," kontruje a dodává, že její partner má velké dluhy, hodně exekucí a jediné, jak co na něj platí jako trest je zákaz souložení.

 

 

Druhá rodina také nemá zdaleka idylický život. Zdeněk a Martina spolu mají tříletou holčičku a Martina má ještě 15letého syna Zdeňka z předchozího manželství. A to je pravě problém. Malého Zdeňka totiž vůbec nebere ten velký. Otčím má oči jen pro svou malou princeznu a svého nevlastního "syna" hodně přehlíží.

 

17

GALERIE: Výměna manželek - Martina a Zdeněk

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Markéta a Tomáš, Martina a Zdeněk - 8

Hodnocení:

 

A patnáctiletý chlapec si toho, že je v rodině až na druhé koleji, je dobře vědom. "On na něm nevidí nic dobrého a jeho holčička je jeho holčička," přiznává Martina, že i v jejich rodině není všechno tak, jak by mělo být.

 

Výměnu manželek můžete sledovat ve středu po Televizních novinách na TV Nova.

Stránky pořadu Výměna manželek najdete zde.

Všechno o Výměně manželek najdete zde.

TN.cz