Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.3. 2017 21:13
bouřlivý rozvod

Přepadení u Paroubkových! Svědek popsal, co se stalo

Zdroj: TV Nova

Manželství Paroubkových existuje už jen na papíře. Blížící se rozvod dříve idylického páru provází další skandál. Minulý týden došlo mezi manželi nepřímo k potyčce, na místo vyjela i policie!

Incident se stal ve čtvrtek 16. března. Do sídla v pražské Velké Chuchli, ve kterém nyní zůstal Paroubek sám, se pokusili dostat dva muži. Údajně je vyslala Petra Paroubková. To však ale expremiéra velmi rozčílilo. 

 

Událost popsala očitá svědkyně. "Byla jsem na rohu ulice a viděla, jak se pan Paroubek brání dvěma mužům, kteří jakoby na něj dotírali. On gestikuloval, otáčel se k nim zády, asi se bránil," řekla žena deníku Expres.cz.

 

"Nebyla jsem tak blízko, abych slyšela, o co jde. Ale paní Paroubkovou jsem poznala, asi chtěli do domu a pan Paroubek je tam nechtěl pustit," dodala.

 

 

Sám Paroubek incident potvrdil. "Byl to útok na mou osobu," řekl deníku Expres.cz. Nyní se médiím nechce vyjadřovat. "Nebudu to komentovat," řekl expremiér.

 
Konec manželství? Paroubkovi mají krizi

 

Situace se zřejmě opravdu vyostřila, protože na místo vyjela i policie. "Mohu potvrdit, že jsme v uvedeném termínu z této lokality skutečně přijali oznámení na linku tísňového volání. Nicméně policisté nakonec nemuseli zasahovat, neboť celá oznamovaná událost pominula ještě před jejich příjezdem. Na místo ani nedorazili," řekl TN.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kolik stojí ochranka Petry Paroubkové a kdo ji platí? Z této částky si sednete na zadek!

Paroubek ještě na Valentýna netušil, že ho manželka opustila! Měl pro ni krásný dárek

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.3. | 14:17 vlada-2222
25
Jirko zlatá bývalá co????
22.3. | 16:48 vec6nad9pom
-1
Jiříček v ohrožení,to je rána pro národ.
23.3. | 06:35 adnachiel
1
Náhlasit nevhodný komentář
By mě zajímalo, z čeho si paroubková tu ochranku platí? Nejspíš z peněz, které vydělal Paroubek. K čemu tu ochranku vůbec potřebuje? Nejspíš jí pořádně hrabe. Měl by ji vyšetřit psychiatr, jestli je vůbec schopná se starat o dítě. Bych řek, že není.
23.3. | 00:21 vsetula
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby si ho Paroubek kdysi strčil mezi dveře a futra a s těma dveřmi o ta futra pořádně práskl,tak by dnes nebylo o čem psát !!! Možná že jenom o tom že nešt'astně práskl dveřmi !!!
22.3. | 21:20 bard-lidu
1
Náhlasit nevhodný komentář
Paroubku nic si z toho nedělej. Zlatokopka prostě zahájila těžbu. Může tě těšit, že tvého hlavního konkurenta Topolánka z ODS brzy asi čeká stejný osud.
22.3. | 18:20 topka55
4
Náhlasit nevhodný komentář
Komedianti...
22.3. | 18:11 Karel Netolický
-1
Náhlasit nevhodný komentář
To nasere chudak Jyrka.
22.3. | 18:03 passerby1
2
Náhlasit nevhodný komentář
A co ten sexy mozek asi čekal?
22.3. | 16:48 vec6nad9pom
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jiříček v ohrožení,to je rána pro národ.
22.3. | 16:38 sperma1
3
Náhlasit nevhodný komentář
Lol a diví se někdo ? Vsak jeho bývalá je blondinka a říká ze prace jejího manžela ji malém zabila xD !
22.3. | 16:26 maxfox
1
Náhlasit nevhodný komentář
Už se o Paroubkovi přestalo psát a tak zase něco.Plně tomu věřím,že až zase utichne aféra Paroubek, pak opravdu dojde k jeho setkání s Marťanem.
22.3. | 16:10 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
je to nepochybne atentat zosnovany na politickou objednavku a zaroven utok na samu podstatu demogracie a svobody v ceske republice !...celou politovanihodnou udalost by meli setrit organy cinnnnnne v trestnim rizeni a policejni stihačky uz maji davno žhavit na ranveji !...