Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2017 15:47
galerie střední zranění

Dálnice D3 uzavřena! Převrácená cisterna blokuje provoz

Zdroj: TV Nova

Dálnice D3 musela být v pátek ráno uzavřena kvůli nehodě nákladního auta, u Tábora na 79, kilometru ve směru na Mezno leží ve středových svodidlech cisterna. Na místě probíhali záchranné a vyprošťovací práce. Kvůli přečerpávání nákladu byla dálnice zavřená i odpoledne.

Cisterna se na dálnici D3 převrátila krátce po 5:30, nákladní vůz skončil na boku ve středových svodidlech. Nehoda se stala na 79. kilometru na trase Veselí nad Lužnicí - Mezno. Řidič cisterny utrpěl velmi vážná zranění, z kabiny ho museli vystříhat hasiči.

 

"Upozorňujeme řidiče všech motorových vozidel, že dnes dopoledne bude z důvodu vážné dopravní nehody zcela uzavřen úsek dálnice D3 mezi 79 - 76 km, tzn. úsek u sjezdu Tábor – Čekanice," přiblížil policejní mluvčí Milan Bajcura.

 

14

GALERIE: Nehoda cisterny na dálnici D3

Zdroj: Policie ČR

Převrácená cisterna na dálnici D3

Hodnocení:

 

Úsek se dá objet přes město Tábor exitem 79 a to ulicemi Zavadilská, Soví a dále přes komunikaci I/19.

 

 

"Situace na místě nehody si z důvodu překládky nákladu a vyproštění vozidla vyžaduje uzávěrku dálnice v obou směrech, tedy vedle stávajícího směru z Českých Budějovic na Prahu, tak i ve směru z Prahy na České Budějovice," doplnil ve 2 odpoledne Doubek. Objízdná trasa je stejná pro oba směry

 

Čas, po který bude dálnice v daném úseku uzavřena, nebyl stanoven.

klma TN.cz
Reklama