Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Aktualizováno 30.1. 2018 20:41
Horor na Bruntálsku

V domě týrané ženy našli ve sklenici na záchodě lidský plod!

Zdroj: TV Nova

Policisté na Bruntálsku od víkendu vyšetřují děsivý případ domácího násilí. Při domovní prohlídce totiž objevili mrtvolku několikaměsíčního lidského plodu. Nyní zjišžují, jestli za potrat nemůže právě brutální týrání.

"Policisté v neděli zadrželi 28letého muže, který byl podezřelý z násilného jednání. Policejní komisař následně zahájil trestní stíhání muže za zločin týrání osoby žijící ve společném obydlí a přečiny ohrožování výchovy dítěte a nebezpečného vyhrožování," uvedla policejní mluvčí Pavla Jiroušková.


Zmíněný muž podle vyšetřovatelů šestadvacetiletou partnerku týral nejméně od roku 2015, útočil na ni fyzicky i psychicky a vztek si vybíjel i na společných dětech.


Policisté proto v domácnosti zasahovali už dříve, ale protože žena nedala souhlas s trestním stíháním, muž se trestu vyhnul.

 

"Při domovní prohlídce policisté zajistili rozený několikaměsíční mrtvý plod. Kriminalisté nyní budou v rámci vyšetřování zjišťovat, zda má nález přímou souvislost s násilným jednáním obviněného," doplnila Jiroušková. Nedá se tedy vyloučit, že policisté pracují i s verzí, že muž ženu mlátil tak, že potratila.Policisté kvůli nálezu mrtvolky také začalii zkoumat, zda nebyly porušeny předpisy upravující nakládání s mrtvým lidským embryem.


Sama žena reportérce TV NOVA řekla, že seděla v obývacím pokoji, pak měla bolesti, šla na záchod a dítě z ní prý "vyjelo." Přítel prý přišel, přestřihl pupeční šňůru a plod vložil do sklenice s vodou. Ona pak placentu vyhodila do popelnice na dvoře.


Podle sousedů, se kterými mluvila reportérka portálu STA Bruntálsko, se o těhotenství i potratu ženy v obci vědělo, ale dotyčná prý tvrdila, že potratila asi před týdnem v nemocnici.


Partnerovi ženy, kterou o víkendu podle informací TV NOVA museli ošetřovat záchranáři, hrozí zatím osmileté vězení. Muž si na soud počká ve vazbě.

pez TN.cz
Reklama