Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.7. 2017 18:12
Pobodání v Praze

Při hádce cizinců došlo na nože, dva zranění, jeden zadržený

Zdroj: TV Nova

V neděli před půlnocí vyjížděli pražští policisté do Tupolevovy ulice v Letňanech. Kolemjdoucí našla na ulici dva pobodané muže. Jejich zranění zřejmě předcházela hádka se spolubydlícím. Podezřelého muže policisté zadrželi.

"Před půlnoci jsme vyjížděli do Letňan, kde byli na ulici nalezeni dva zranění muži, oba měli bodná zranění. S nimi byli převezeni do nemocnice. Jeden byl již propuštěn, druhý tam zatím zůstává," řekl TV Nova mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

 

Hospitalizovaný muž by měl mít poraněný hrudník, druhý muž měl utrpět zranění nohy. "Pobodání předcházela zřejmě hádka v bytě, kde jsme zadrželi jednoho muže," dodal mluvčí policistů Daněk.

 

 

Všichni tři muži byli pod vlivem alkoholu. Šlo o tři mladé cizince, napadení muži byli ročník 1982 a 1994, podezřelý muž ročník 1990. Policisté zatím nestanovili právní klasifikaci.
 

vbo TN.cz

Diskuze

10.7. | 12:08 Roman Skala
3
Náhlasit nevhodný komentář
Molodci alebo kokoti?
10.7. | 10:39 Petr Kelenda
5
Náhlasit nevhodný komentář
Na cizince s Ukrajiny,Bulharska a Rumunska si budeme muset zvyknout!Jakmile Babiš vyhraje volby tak okamžitě otevře ČR pro tyto cizince.Sám potřebuje do svých fabrik levnou pracovní sílu a na tyto bratry z východu si již brousí zuby.Jelikož také potřebuje dotace z EU,potom budeme brát i muslimy,
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme