Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.5. 2017 17:47
dopravní nehoda

Při nehodě 3 aut u Nových Mlýnů se zranilo 10 lidí, z toho 4 děti

Nehoda u Pasohlávek - 1
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

Vážná dopravní nehoda uzavřela v neděli po poledni hlavní tah z Brna na Vídeň. Na silnici I/52 se na hrázi novomlýnských nádraží u Pasohlávek srazila dvě osobní auta a dodávka. Záchranáři ošetřili deset zraněných. Jedna žena se zranila vážně.

Záchranáři měli nehodu nahlášenou krátce před 13. hodinou odpoledne. "Operační důstojník vyslal na místo profesionální jednotky ze stanic Hustopeče, Mikulov a Pohořelice. Na místě se v době příjezdu první jednotky nacházely zraněné čtyři dospělé osoby a čtyři zraněné děti," řekl mluvčí jihomoravských hasičů Filip Venclovský.

 

13

GALERIE: Nehoda u Pasohlávek

Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

Nehoda u Pasohlávek - 3

Hodnocení:

 

"Hasiči všechny zraněné předali do péče zdravotnické záchranné služby a dětem darovali plyšové dráčky Hasíky. Zasahující dále zabezpečili vozidla proti vzniku požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny," dodal Venclovský.

 

Podle mluvčí záchranky Barbory Zuchové ošetřili záchranáři dokonce 10 zraněných. Většinou šlo ale o oděrky nebo pohmožděniny. "Jedna žena ale měla středně těžké zranění a lékaři ji převezli na urgentní příjem do nemocnice v brněnských Bohunicích," řekla Zuchová Brněnskému deníku.

 

 

Podle hasičů se okolo čtvrt na tři podařilo uvolnit alespoň jeden pruh. Policisté řídili na místě provoz kyvadlově. Následky nehody se podařilo kompletně odstranit po půl páté.
 

vbo TN.cz
Reklama