Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.4. 2017 09:37
Obrovská tragédie

Při pádu letadla zemřela celá rodina! Z posledních slov mrazí

Rodina zemřela při pádu letadla
Zdroj: facebook
Joseph, Jennifer, Jacob a Jillian zemřeli v troskách letadla

Malé letadlo se čtyřčlennou rodinou na palubě se zřítilo nad americkou Alabamou. Čtveřice se vracela z dovolené, když je po cestě zastihla silná bouřka a otec, který pilotoval, ztratil nad letounem kontrolu.

Joseph (†45), Jennifer (†43) i jejich děti Jacob (†16) a Jillian (†14) zemřeli v troskách letadla, které se zřítilo nad americkou Alabamou. Rodina Crenshawova byla na cestě ze zábavního parku Disneyworld na Floridě domů do Tennessee, když je zasáhl silný vítr a bouřka. Píše o tom portál Daily Mirror.

Reklama

 

Pětačtyřicetiletý Joseph, který malé letadlo pilotoval, se spojil s řídicí věží. Dispečer mu poradil jinou cestu a chtěl ho vyvést z bouřky. Letoun však začal náhle klesat, sestoupil z 12 000 na 5 800 stop. Dispečer Josephovi opakoval, aby udržel výšku, ten ještě odpověděl: "Dělám, co můžu."

 

To byla jeho poslední slova. Zatím není jasné, proč vůbec začalo letadlo klesat, Joseph byl zkušeným pilotem. Svědci vypověděli, že najednou ve vzduchu explodovalo, byla slyšet obrovská rána. Ve vrtuli pak letoun klesal k zemi, trosky létaly všude okolo.

 

 

"Jacob byl bratranec mých dětí, ale také nejlepším kamarádem mého syna. Viděla jsem ho vyrůstat, stal se z něj úžasný mladý muž. Nikdy na něj nezapomeneme," vzpomíná na 16letého Jacoba Gina. "Nemůžu tomu uvěřit, pořád pro ně pláču," dodala Laura.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMUTNÉ ŘEŠENÍ: Co se stane, když během letu zemře pasažér? Posádka letadla to řeší nekompromisně

Mladá žena zemřela po pádu letadla! Chvilku před smrtí natočila VIDEO, které vhání slzy do očí

epa TN.cz
Reklama