Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2017 08:30
vražda v Dobřanech

Mrtvola u školky: Kamarádi slibují pomstu, rodina podezřelého prchla

Zdroj: TV Nova

Vražda cizince v Dobřanech, kterého našli v pondělí se znetvořeným obličejem za plotem mateřské školky, má další dohru. Kamarádi mrtvého údajně slibují pomstu.

Policisté si ve středu po razii z jedno z dobřanských domů odvedli v souvislosti s násilným činem dva mladíky. Jejich příbuzní a známí tvrdí, že se o tom kamarádi zavražděného dozvěděli a vyhrožují odvetou.

 

Údajně jim to vzkázali přes sociální sítě a několikrát kolem projížděli v autech. Rozhodli se proto ještě týž den dům opustit. Jejich odjezd připomínal evakuaci před hurikánem. Ze dvora vyjelo přes deset aut plných lidí a věcí.

 

 

Seřadili se do kolony a zamířili pryč, zřejmě k příbuzným. Jeden z prchajících vyjádřil obavu, že jim prázdný dům z pomsty vypálí, ale je to prý lepší, než aby hořeli lidé.

 

Mrtvola muže ležela v pondělí za plotem místní mateřské školky. Místo dlouho ohledávali kriminalisté a drobotina z mateřinky si nesměla hrát na zahradě.

 

ham TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.9. | 09:46 jkazatel
67
A to jim budou posílat dávky jinam nebo se počká až se vrátí ?? A kde vzali na ...
14.9. | 12:50 reypal
4
Nemeth //Najivko,jakými vlastními vozidly?Nikdy sem nic neměl a nikdy nic mít ...
14.9. | 19:54 Josef Beran
5
Náhlasit nevhodný komentář
Docela by mne zajimalo,jak tam mohou bydlet bez prihlaseni a o tyhle se socialka nezajima,jak zijou deti,zda chodi do skoly a jestli maji vse srovnane ve skrinich a jak to maji hygienou.Nebo je tady u nas na kazdeho jiny metr?!!!!!
14.9. | 17:14 topka55
9
Náhlasit nevhodný komentář
V tomto případě bych to nechala na pozůstalých ..oni si je Ukrajinci najdou !
14.9. | 17:01 kammil1203
8
Náhlasit nevhodný komentář
Proč není diskuze pod článkem, že policie pátrá po Romovi Dankovi, je velmi pravděpodobné, že zavraždil muže, co byl policii nalezen mrtev u Mateřské školy ???? Asi proto, že se zas jedná o "mladíka" z etnika".
14.9. | 16:51 Štefan Nemeth
7
Náhlasit nevhodný komentář
reypale, to by se jim víc vyplatilo půjčit si autobus než tolik aut
14.9. | 16:49 Štefan Nemeth
11
Náhlasit nevhodný komentář
kam zmizel Trasimi? proč sem nic nepíše? žeby jel v jednom z těch aut?
14.9. | 16:08 Milan Mašek
7
Náhlasit nevhodný komentář
Předpokládám, že případný mstitel si klidně počká, když vidí v TV tyhle manévry. Policie tam patrně nebude déle než několik dní.
14.9. | 12:50 reypal
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nemeth //Najivko,jakými vlastními vozidly?Nikdy sem nic neměl a nikdy nic mít nebudu.To je půjčené.A od koho? No jo,on o tom aleještě neví.
14.9. | 11:17 Roman Skala
13
Náhlasit nevhodný komentář
Nemusí kapat, hlavně ať chčije jak z konve.
14.9. | 10:45 rexrothak
18
Náhlasit nevhodný komentář
To bude radosti až tahle kolona obohatí nějaké městečko se zájmem pobytu. A to neskrývané štěstí ve fabrikách, školách a školkách.
14.9. | 10:44 maxfox
21
Náhlasit nevhodný komentář
Zase naši chránění nepřizpůsobiví.Divím se,že někdo našel odvahu a neutnul zde diskuzi.Kdysi zde jeden přispívatel (nebudu ho jmenovat) napsal, že rómské etnikum se nedopouští násilných trestných činů.Tak ať si to pořádně přečte a podívá se v TV.