Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 1. 2016
čínský horoskop

Přichází rok Rudé ohnivé opice: Co to pro nás znamená?

Věštkyně
Zdroj: Profimedia
ilustrační foto

Podle čínského kalendáře brzy vstoupíme do roku Rudé ohnivé opice. Rok 2016 tak bude podle horoskopu plný nečekaných zvratů a překvapení. Opice je vychytralá a nebezpečná.

Rok 2016 bude ve znamení Rudé ohnivé opice a podle čínského kalendáře do něj vstoupíme 8. února 2016. Opice je nebezpečná, vychytralá ale i moudrá. Hlavně je ale nevypočitatelná, takže se máme připravit na rok jak na horské dráze.

 

Přinést by měl také přírodní katastrofy, zemětřesení a záplavy a další události, při kterých je třeba nepropadat panice. Čeká nás dobrodružství, nové objevy a karta osudu se bude obracet v podivných momentech, tvrdí horoskop na webu chinesefortunecalendar.com.

 

Opice je vychytralá, i v složitých situacích si umí poradit a s úšklebkem vyhrát na úkor nepřítele. Bude proto důležité udržet si smysl pro humor a nadhled. Nebude tolik záležet na tom, co vidíte, ale jak se na to díváte.

 

 

Rok ohnivé opice by měl být každopádně ale velkým krokem vpřed a plný nových nápadů, které nezapadnou. Bude také příležitost vydělat a ušetřit spoustu peněz, opice je ale na peníze opatrná a kdo s nimi bude zacházet nezodpovědně, tomu se to nevyplatí.

 

Opice přeje opravdové lásce spíše než volným vztahům a mnohé z nich skončí svatbou. Velké změny čekají také politiku po celém světě. Rok 2016 by měl být vzrušující a zábavný.

 

Barvy Opice 2016: bílá, zlatá, modrá, rudá, fialová
Důležitá čísla: 1, 3, 9
Číslo znamení opice: 9
Element: kov

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEUVĚŘITELNÉ! Žena protančila pod autem a zapsala se do Guinessovy knihy rekordů

hel TN.cz