Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 2. 2018
Cestování v čase

Přicházím z roku 3300, tvrdí muž. Přinesl děsivé proroctví

Muž cestující v čase
Zdroj: Thinkstockphotos, Paranormal Elite/Youtube
Cestovatel z vesmíru tvrdí, že budoucnost lidstva je černá

Lovci záhad mají další senzaci. V Paříži objevili muže, který tvrdí, že je cestovatel v čase. Do roku 2018 se vrátil z roku 3300, aby lidstvo varoval před hrozivou budoucností. Planetu totiž mají ovládnout roboti.

Tajemný muž tvrdí, že se vrátil v čase o téměř 13 století, aby lidstvo varoval před katastrofou - nerovným soubojem s armádou robotů, v němž lidé nemají žádnou šanci. Počítače podle něj jsou schopné jediným úderem zničit všechen život na planetě.

 

"Nepocházím odsud. Narodil jsem se 1. prosince 3258 v Evropském impériu," popisuje muž, kterému autoři videa kvůli ochraně identity pozměnili hlas. Návštěvník z budoucnosti tvrdí, že od 18 let byl v armádě, válku proti robotům ale lidstvo nemůže vyhrát.

 

"Nejsou to jen roboti. Jsou chytří a mohou se samostatně rozhodovat a komunikovat mezi sebou," řekl o robotech cestovatel v čase. V budoucnosti jsou podle něj roboti všude.

 

Co naopak na planetě příliš není, tak je fauna a flóra. Planeta byla téměř odlesněna a přežívá na ní jen minimum zvířat. Lidstvo se také zbavilo závislosti na fosilních palivech, energii bere ze solárních baterií.

 

 

"Na planetě nikdy taková válka nebyla. Bylo to osudové a tragické pro lidi z celého světa. S lidmi bojovali proti robotům i mimozemšťané. Ale během minut lidé přišli o veškerou technologii - telefony, zbraně, všechno. Měli jsme jen laserové automatické zbraně," popisuje muž nerovný boj.

 

Zbylé lidi začali roboti na zemi pronásledovat a systematicky likvidovat. "Schovávali jsme se v ruinách, v poušti, v lesech, v jeskyních, ale nebylo moc míst, kde se schovávat. Mohlo se schovat tak 800 lidí. Nevím, kolik lidí jsme měli na začátku války. Ale během tří dní jsme přišli o veškeré možnosti komunikace, z 800 lidí zbylo za měsíc jen 250. A za tu dobu jsme zabili jen 12 robotů," vypráví údajný návštěvník z budoucnosti.

 

 

Po jednom z útoků robotů se měl muž dostat do naší doby. Uvědomil si, že nejlepší cesta, jak roboty zastavit, je budoucnost změnit. Teď doufá, že se mu podaří přesvědčit včas dostatek lidí o nebezpečí, jaké roboti představují.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mladík tvrdí, že cestuje časem a pochází z roku 6000: Ukázal FOTO jako důkaz! Co svět čeká za 4 tisíce let? VIDEO

Konečně důkaz cestování v čase! Neuvěříte, co měla mumie na nohou!
Pojídání brouků není doménou pouze ROBINSONOVA OSTROVA! Jedná se o potravu budoucnosti?

vbo TN.cz
Reklama