Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 6. 2017
šokující informace

Diana na nahrávce přiznala, že plánovala sebevraždu. Kvůli nevěře

Princezna Diana v roce 1983
Zdroj: Profimedia
Princezna Diana

Od tragického úmrtí princezny Diany uplynulo už téměř 20 let. Až nyní vycházejí najevo děsivé informace z jejího života. Lady Diana zanechala britskému životopisci nahrávky, kde přiznává, že chtěla spáchat sebevraždu a z jakého důvodu.

Všemi milovaná princezna Diana, která je pro mnohé "princeznou lidských srdcí", nebyla ve svém manželství šťastná. Detaily ze svého bolestivého života nahrála na kazety, které ponechala britskému spisovateli Andrew Mortonovi.

 

Manželství s Charlesem bylo pro Dianu peklo. Před svatbou do něj však byla zamilovaná. "Vzpomínám si, jak moc jsem ho milovala. Nemohla jsem z něho odtrhnout oči. Měla jsem pocit, že jsem tou nejšťastnější ženou na světě. Měl na mě dohlédnout... No, v tom jsem se hodně spletla," řekla na nahrávce princezna Diana.

 

14

GALERIE: Princ Charles a princezna Diana na známkách

Zdroj: Profimedia / Twitter

Princ Charles a Princezna Diana - 2

Hodnocení:

 

Diana však v té době tušila, že má Charles poměr s Camillou, jeho současnou manželkou. Dokonce viděla milenku svého muže i na své svatbě. "Vzpomínám si, jak jsem šla od oltáře a ona tam stála celá v šedém, měla klobouk. Celé to viděla," popsala v nahrávce Diana.

 

Nevěra manžela Dianu užírala. Princezna se také na nahrávkách přiznává k bulimii, kterou trpěla. "Nemohla jsem v noci spát. Pořád jsem myslela na Camillu. Užíralo mě to. Nevěřila jsem Charlesovi. On pořád Camille volal. Já jsem jen hubla a hubla. Byla jsem nemocnější, nemocnější a nemocnější," řekla.

 

 

Popsala, že od ní každý čekal, že si na nový život hned zvykne. Daině také vadilo, jak opatrně se k ní lidé chovali. "Jako bych byla celá ze skla," popsala. Začala nenávidět vše, i dlouhé procházky v přírodě s Charlesem, na kterých trval. "Vždycky si chtěl číst někde na vrcholku kopce," řekla, jak trávila čas s manželem.

 

Princezně vadilo, že pro něj byla vždy až na třetím místě. Nejvíce si toho všímala během tříměsíčního pobytu s rodinou. "Mámo, dáš si čaj? Babičko, ty si dáš? Diano, chceš také čaj?" popsala, jak manžel nikdy nemyslel na její potřeby. "Myslela jsem si, že muž se má ptát manželky jako první," řekla. "I v té době jsem stále jen hubla," řekla.

 

Její psychický stav se drasticky horšil. "Měla jsem šílené deprese. Chtěla jsem si podřezat žíly žiletkou," přiznala princezna. O několik týdnů později však zjistila, že je těhotná.

has TN.cz