Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 4. 2017
rozhovor bouřlivý rozvod

Přišel o rodinu, ale už nechce být sám. Potřebuji ženu, říká Paroubek

Zdroj: TV Nova

Z harmonického vztahu manželů Paroubkových jsou trosky, jejich manželství už existuje prakticky jen na papíře. Přesto se expremiér nevzdává naděje a doufá, že bude mít opět celou rodinu pohromadě. Když ne s Petrou, tak s novou partnerkou.

Poté, co Petra Paroubková opustila svého manžela a s dcerou našla útočiště u své maminky, zůstal expremiér na všechno úplně sám. Jak přiznal Marcele Škábové v televizním pořadu Prásk, na samotu není vůbec zvyklý. Po rodinném životě se mu stýská a má pocit, že ztrácí dceru.

 

"Cítím, že mezi námi po těch dvou měsících dochází k velkému odcizení. S dcerou se vidím jen příležitostně - jednou za 14 dní," postěžoval si Jiří Paroubek. Nejvíc mu vadí, že nemůže dohlížet na její výchovu, nemůže ji vodit do školy ani na kroužky.

 

 

Nyní usiluje o střídavou péči, dokonce kvůli tomu omezil i práci. Poslední naděje se ale nepouští. "Věřím, že se ty věci dají ještě změnit tak, aby se ty rodinné vztahy urovnaly a pokud ne, tak to budu brát jako fakt a budu si muset zařídit vlastní život," prohlásil Paroubek. "Celý život jsem byl zvyklý starat se o rodinu, o ženu, o dítě, takže já takovou starost potřebuji k životu," dodal.

 

 

Jak expremiér přiznal, neumí být sám. Snad i proto Velikonoce strávil společně se synem, jeho partnerkou a bývalou manželkou. Právě kontakt s ní Petře hodně vadil.

 

Pokud se Paroubkovi nepodaří opět obnovit jeho vztah, poohlédne se nejspíš někde jinde. "Jsem člověk, který je v plné kondici a potřebuje podněty ke svému životu a k tomu potřebuji také ženu," zakončil.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.4. | 12:09 Jana Kučová
7
Tak, odporně se zbavil bývalé, poté co ji zneužil pro své promo, nyní se k ní ...
21.4. | 13:52 skeptikus
-1
21.4. | 12:09 Jana Kučová ..jaké bývalé? Myslíš tý obludy hnusný co vypadala ...
22.4. | 08:40 reypal
2
Náhlasit nevhodný komentář
Domnívám se,že Petra byla u toho,když se dala dohromady s pablbkem. Petra byla u toho,když pěla ódy na sexymozek.A teď se jí zastáváte? Myslím,že na oné distorce mají oba stejný,ne li Petra větší podíl. Co od pablbka mohla očekávat.Byl a je to trotl.Tak ať si Petra teď fouká bebínko.
21.4. | 20:51 vec6nad9pom
0
Náhlasit nevhodný komentář
Fandím Petře,je to mladá žena a nakonec by se musela starat o důchodce s uvadlím.To s tím Jiříček měl počítat a říká se,že boží mlýny melou pomalu, ale jistě,když odkopl Zuzanu pro mladou.Málo četl knihu života.Petře přeji lásku k jejímu věku,aby se zase rozzářilo její mládí.
21.4. | 18:05 Roman Skala
3
Náhlasit nevhodný komentář
... a kdyby tady spadli marťani, tak si ženu nejdu třeba mezi marťany, budou-li členy Poslanecké sněmovny!“
21.4. | 15:59 Vojta Také
1
Náhlasit nevhodný komentář
Bimbi, nemáš zájem ? To by byl partner pro tebe jako dělaný !
21.4. | 15:45 reypal
0
Náhlasit nevhodný komentář
Byl a je to de bil.Ta jeho nebyl taky žádný zázrak,ale tohle je tutanů futrál.
21.4. | 14:28 Jiří Sataba
1
Náhlasit nevhodný komentář
je-z-něj-starej-dědek-tak-dopadnou-všichni
21.4. | 13:52 skeptikus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
21.4. | 12:09 Jana Kučová ..jaké bývalé? Myslíš tý obludy hnusný co vypadala jak ségra od Šreka co měl před touhle? K ní by se určitě nevracel ani on, k hnusotě odporný..
21.4. | 12:32 skeptikus
3
Náhlasit nevhodný komentář
..a jak si myslíte, že by dopadl vztah Jágra s tou jeho čubkou, kdyby přišel o slávu i peníze? Zlatokopky zassraný..
21.4. | 12:09 Jana Kučová
7
Náhlasit nevhodný komentář
Tak, odporně se zbavil bývalé, poté co ji zneužil pro své promo, nyní se k ní může vrátit... Že je to "křivák" je jasné.