Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.7. 2017 18:33
foto uvnitř

Přítelkyně prince Harryho vybírala svatební šaty! Jedny vyzkoušela

Meghan a princ Harry
Zdroj: Profimedia

V britské královské rodině se schyluje k další svatbě! Královna Alžběta II. dala podle britských médií princi Harrymu svolení, aby se zasnoubil s americkou herečkou Meghan Markle. Přítelkyni prince navíc viděli, jak v Kanadě vybírá svatební šaty.

Herečka Meghan Markle si už vybírá vhodné šaty ke svatbě. K kamarádkami vyrazila do svatebního salónu a prohlížela si jejich nabídku. Celé nadšení kolem možné svatby ještě umocnila Meghanina kamarádka, která médiím řekla, že je to v plánu.

 

"Myslela si, že to bude zábava. Byla na nákupech s dalšími kamarádkami a všichni řekli, že vypadá úžasně," řekla deníku The Sun hereččina kamarádka .


114

GALERIE: Meghan Markle

Zdroj: Instagram, Meghan Markle

Meghan Markle - 1

Hodnocení:

 

Meghan se údajně nejvíce zalíbily šaty značky Paloma Blanca s korzetem a širokou sukní, které stojí 3 000 euro. "Zavtipkovala, že v nich neprojde přes uličku Westminsterské opatství (poz. red. Kde se podle tradice bude obřad konat)," dodala její přítelkyně.

 

Šaty
Zdroj: Paloma Blanca Tyto šaty se líbily Meghan

 

Nedávno se také potvrdilo, že si Harry může vzít Meghan ve Westminsterském opatství. Herečka je totiž rozvedená, což pro královskou rodinu představuje problém. Královna jim však podle Daily Mirroru dala souhlas.

 

 

Zahraniční média spekulují o tom, že přípravy na svatbu už začaly. Meghan a 32letý princ jsou spolu téměř rok. Své soukromí si až extrémně hlídají.

 

Pár tráví mnoho času odděleně, protože Meghan natáčí seriál v Kanadě, ve kterém hraje právní poradkyni. Velkou Británii navštívila naposledy v květnu, kdy se spolu s Harrym zúčastnili svatbě Pippy Middleton.

TN.cz