Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 3. 2017
odporné nebo sexy?

Přivydělávala si a objevila skvělý byznys: Živí ji špinavé kalhotky!

Prodávají své spodní prádlo
Zdroj: Hot Housewives Dirty Knickers

Co je pro některé naprosto nechutnou záležitostí, je pro druhé sexy podnikáním. Kamarádky Dani a Debbie šokovaly veřejnost prodáváním svých nošených špinavých kalhotek, ukázalo se ale, že ve skutečnosti jde o skvělý byznys.

Ze všech stran slyší tvrdou kritiku, Dani a Debbie si z ní ale příliš hlavu nedělají. Pro někoho zvrhlé podnikání totiž skvěle vynáší, kamarádky si prodáváním nošených kalhotek vydělaly pořádný balík.

 

Standardní balíček 24 hodin nošeného špinavého spodního prádla prodávají na svých stránkách Hot Housewives Dirty knickers za 22 liber (682 korun). Když si ale připlatíte, můžete dostat i balíček na míru - dívky dokonce nabízejí i bonusy jako žhavé fotky, extra sexy prádýlko a někteří klienti poptávají i speciální kalhotky poskvrněné během periody.

 

 

"Zpočátku jsme to braly spíš jako zábavu, ale po čase jsme zjistily, že po tom byla opravdová poptávka a my začaly vydělávat více peněz, než jsme čekaly. Rozhodly jsme se proto začít brát to vážně," vysvětlily dívky začátky svého podivného podnikání pro britské Metro.

 

Jejich klientela je velmi různorodá, většinou si ale o doručení balíčku říkají nezadaní muži. Ani manželé zatloukající celou věc před svými partnerkami ale nejsou výjimkou. "Měla jsem jednoho chlápka, který chtěl ode mě objednávku a jehož žena byla nemocná. Ačkoli se velmi milovali, neprožívali žádné intimnosti," zavzpomínala jedna z dívek. "Říkal, že chce 'cítit vůni ženy', rozumněla jsem mu," dodala.

 

Právě touha po "kontaktu" se ženou udělala z posílání špinavého prádla výhodný byznys. "Můj muž ví, co dělám a je s tím absolutně v pohodě," řekla Dani. "Není tu prostor pro žádný fyzický kontakt, takže nemá pocit, že by šlo o nějakou zradu," dodala.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAPAS AŽ NA PŮDU: Poslal zaměstnavateli životopis. Bohužel v něm omylem nechal ostudný odkaz

PRO SILNÉ POVAHY: Žena olizuje lidem oční bulvy a oni jí za to platí! Proč to dělá?

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.3. | 07:13 Roman Skala
21
Zvracení lze vyvolat i pitím vlažné slané vody, husím brkem nebo sledováním ...
18.3. | 12:56 Milos Trasimi
-5
Odkdy se makrelam říká vůně ženy? Nesnasim tenhle alibismus.
19.3. | 18:12 sany1
2
Náhlasit nevhodný komentář
Superchlap prodej ty trenky tvojí černý mámě...
19.3. | 15:58 Superchlap Superžena
1
Náhlasit nevhodný komentář
Sany uz to prosimnte nehul no a zpatky k tematu ja budu taky prodavat pouzite trenky,nejaky zajemce?
19.3. | 14:09 sany1
1
Náhlasit nevhodný komentář
Superchlap sám jsi kuunda smradlavá černá...
19.3. | 11:43 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
neprodava nekdo jiny treba chlap jak se nekdy pry deje.
19.3. | 11:43 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
Beaute ethnic,Dandissima,Magie glam,calvin klein, ceny nad moznosti techto kupujicich uchylu ceny od 700kc za kus. slecna sije koupi a proda za 200kc tak to si myslim ze i hloupa blondyna vi ze by prodelala hodne penez za ty spodarky.Osobni setkani je pry drasi duvod ze viod koho to kupuje, ze to
19.3. | 11:42 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
I v CR jsou zeny ktere prodavaji pouzite spodni pradlo a za 600kacek? Tak to si zadny uchyl nekoupi. Kdysi se oto pokousela jedna slecna z drivejsi prace a docela narazila, tyhle uchylove pouzite pradlo chteli skoro zadarmo a jeste pri osobnim predani. cenu mela 400kc a kalhotky chteli aby byly od-
19.3. | 10:21 novus
2
Náhlasit nevhodný komentář
Dekadentni Zapad dostzava orgasmus..Co priste? Pannenska howna?
18.3. | 12:56 Milos Trasimi
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Odkdy se makrelam říká vůně ženy? Nesnasim tenhle alibismus.
18.3. | 09:02 josefvyskoc
-2
Náhlasit nevhodný komentář
pokud radne vystavuji danove doklady tak v cem je problem ?!...cena tohoto zbozi se pry lisi podle barevne škály na rubu pradla a take na koncentraci tohoto "barviva"...u nas by vsak tyto podnikave divky podlehaly navic take povinosti EET...
18.3. | 08:00 rexrothak
14
Náhlasit nevhodný komentář
Aby se holky nedivily až narazí na maníka,kterému nebudou stačit jejich hadry zaslané poštou,ale půjde si z nich stáhnout čerstvé.