Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 5. 2017
drastické foto! hrozně trpěla

Pro silné žaludky: Chtěla odstranit tetování, dopadlo to katastrofálně!

Dívce zůstala po odstraněném tetování ošklivá jizva - 2
Zdroj: Instagram, rreaw

Hrudník jí zdobily obří květy růží, tetování si ale studentka (21) z Thajska nechala odstranit. Kdyby věděla, jak bolestivá procedura ji čeká, určitě by si to ale rozmyslela. Pasudě se na těle objevily bolestivé mokvající rány, doteď má na tetování vzpomínku v podobě hrozivé jizvy.

Opravdu nechutné fotografie, které jsou vhodné pouze pro silné žaludky, zveřejnila na instagramu 21letá studentka z Thajska Pasuda Reaw. Ukazují, jak může dopadnout vcelku jednoduchý zákrok, jako je odstranění tetování. Pasuda se prostřednictvím realistických snímků nyní snaží varovat ostatní.

 

Pro odstranění květů růží z hrudníku se rozhodla na začátku roku a v únoru také zákrok pomocí speciální chemické metody bez laseru podstoupila. Pasudě se na kůži objevily obrovské tlející rány a strupy, které měly po čase zmizet.

 

POZOR: Galerie obsahuje drastické fotografie! Vhodné jen pro osoby silné povahy.

 

18

GALERIE: Dívce zůstala po odstraněném tetování ošklivá jizva

Zdroj: Instagram, rreaw

Dívce zůstala po odstraněném tetování ošklivá jizva - 2

Hodnocení:

 

Po pár dnech ale začala Pasudu svrbět kůže. Ta brzy přešla v nesnesitelné pálení, dívka si myslela, že jde o vedlejší projevy léčby. "Nechtěla jsem laser, při hojení to ale začalo neskutečně bolet. Bylo to jako mučení, nemohla jsem ani spát," popsala Pasuda chvíle hrůzy pro britský Daily Mail.

 

 

Celé noci probrečela, po 10 dnech se jí začala odlupovat kůže. Nakonec jí na těle zůstala obrovská rána, po které zbyla velká růžová jizva. "Sdílela jsem tyto obrázky jako varování pro ostatní, aby byli opatrní s tím, co dělají," dodala.

 

Nyní si dívka vyčítá, že si pořádně nerozmyslela, co si na těle nechává zhotovit. Ani tetování a ani jeho odstranění jí totiž vůbec žádnou radost nepřineslo.

lud TN.cz