Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 5. 2017
video uvnitř

Prodají nahá ženská ňadra dům za miliardy? Majitel věří, že ano

Foto z reklamy na luxusní dům

Bohatý Američan nechal postavit luxusní sídlo v Los Angeles. Dům, který má obrovskou hodnotu, se snaží prodat nezvyklou cestou. Investoval i do natočení reklamy, ve které vystupují odhalené ženy.

Krásné a odhalené ženy, které mají barvou pozlacené tělo, šampaňské a luxusní zlatá Lamborghini - tak vypadá reklama na jeden z nejluxusnějších domů v americkém Beverly Hills.

 

Nile Niami, který za celým projektem stojí, je toho názoru, že se jedná o nejosobitější a nejvýznamnější stavební počin v Los Angeles za poslední roky.

 

Reklama na přepychové sídlo má vyprávět příběh moderní Kleopatry, které dělají společnost krásné ženy. "Pořád jsem opakoval režisérovi, ať udělá video co nejvíce sexy," tvrdí Niami. "Snímek je ukázkou života, který je v tomto domě bez hranic," dodává.

 

 

V luxusním sídle je 7 ložnic, kuchyně, kasino, dva bazény, wellness centrum a bar. V garáži je místo hned na několik aut. Do reklamy majitel využil hned několik zlatých Lamborghini, které mají podtrhnout hodnotu domu. Nový majitel si bude užívat krásný panoramatický výhled na město.

 

 

Stavba je nyní na trhu za 100 milionů dolarů (2,5 miliardy Kč). K prodeji obří nemovitosti majitel nespěchá, hledá vhodného kupce. Muž už staví další projekt, který však bude ještě dražší. Příští podobná stavba Niamiho bude v prodeji za v přepočtu 3,6 miliard korun.

has TN.cz