Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.5. 2017 20:34
Jak bude?

Předpověď: Do Česka míří studená fronta, vrátí se i sníh

Zdroj: TV Nova

Čechy podruhé za sebou čeká prodloužený víkend. A stejně jako ten minulý, i ten nadcházející by podle meteorologů měl být příjemný. Teplé počasí ovšem mohou pokazit přeháňky a bouřky. Příští týden se ochladí, bude i sněžit.

dnešek připomene, že se blíží léto. "Oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno, zejména na východě. Ráno ojediněle mlhy. Na většině území přeháňky. Místy bouřky, na jihozápadě Čech jen ojediněle. Večer ubývání srážek," píše se na stránkách Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).


Ranní teploty mezi šesti a deseti stupni, nejvyšší denní teploty 16 až 20 °C, na západě a jihozápadě kolem 14 stupňů. Na horách bude kolem deseti stupňů.


V sobotu bude převážně oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Ráno se ojediněle objeví mlhy. Nejnižší noční teploty budou opět v rozmezí šest až deset stupňů, při zmenšené oblačnosti jen čtyři stupně. Nejvyšší denní teploty znovu mezi šestnácti a dvaceti stupni."Převážně oblačno, na většině území přeháňky, ojediněle bouřky.Nejnižší noční teploty 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty 15 až 19 stupňů," předpovídají meteorologové na neděli.


V pondělí se mírně ochladí, na horách na severu republiky od 800 metrů výš může dokonce i sněžit. Bude převážně oblačno, místy déšť nebo přeháňky. Noční teploty mezi pěti až devíti stupni, denní dvanáct až šestnáct.


V úterý se podle čerstvých informací ČHMÚ ochladí ještě víc a znovu bude nejspíš v noci sněžit. Tento vývoj předpovídá hned několik modelů, takže je velmi pravděpodobný.  

Podívejte se na předpověď počasí

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

V Mexiku patří k nejsledovanějším pořadům počasí. Až uvidíte moderátorku, hned pochopíte!

Televizní rosnička vzbudila obrovskou vlnu pozdvižení! Udělala v rámci vysílání něco nestydatého. Vidíte to?

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.5. | 17:37 svarcovaerika0123
5
Krásná předpověď - oblačno až zataženo, místy polojasno, ojediněle mlhy, ...
5.5. | 15:00 bimbi20
-1
Stejně bude v létě zase 40 ve stínu a tropy. Tak ať je ještě klidně zima. ...
6.5. | 11:26 Petr Pundr
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě zapoměla vědma Honsová dodat,že večer přijde tma a ráno se rozední. Asi tak nějak se dají interpretovat její bombastické předpovědi! S tím přeháněním je už fakt trapná !
5.5. | 18:39 josefvyskoc
2
Náhlasit nevhodný komentář
proslycha se, ze honsova jede v Modre velrybe ....to je teda mazec !...jeji predpovedi ale pak zacinaji davat "smysl" !...velice smutne...
5.5. | 17:37 svarcovaerika0123
5
Náhlasit nevhodný komentář
Krásná předpověď - oblačno až zataženo, místy polojasno, ojediněle mlhy, přeháňky, místy bouřky. Tohle je předpověď na dnešek. Však ono z toho něco vyjde, že Meteorologický ústave. Takhle předpovídat počasí umím taky.
5.5. | 15:00 bimbi20
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Stejně bude v létě zase 40 ve stínu a tropy. Tak ať je ještě klidně zima. Topení za nás platí město, tak žádné zle.
5.5. | 13:55 Petr Pundr
0
Náhlasit nevhodný komentář
To je zase blábol ! Kdy už vám tu prolhanou hubu někdo zavře !
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme