Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 6. 2017
Jihlavská kletba

Prokleté závory u nemocnice: Řidiči je za den zničili dvakrát!

Zdroj: TV Nova

Jihlavská nemocnice opět řeší problémy s poničenými závorami okolo svých parkovišť. Tentokrát je ve dvou případech během jediného dne srazili řidiči, kteří za auty převáželi čluny. Jeden z nich dokonce urazil závoru při vjezdu i výjezdu.

Řidič, který za sebou táhl člun, nestihl projet a vyvrátil závoru, když vjížděl do jihlavské nemocnice. Navíc to samé se mu stalo, i když z nemocnice po nějaké době vyjíždí.


Napodruhé ovšem závoru urazil úplně - dal ji na stranu a z místa odjel. A jen co ji pracovníci opravili, mohli se na místo vrátit znovu. Další řidič tu samou totiž urazil také. A znovu za sebou táhl menší loď.

 

Vedení nemocnice už připravuje opatření, aby se nic podobného neopakovalo. U vjezdů bude výstraha, aby auta s přívěsy a vozíky k nemocnici nezajížděla.

Závory u jihlavské nemocnice ničí kde kdo. S trochou nadsázky se dá říct, že chybí snad už jen letadlo. Kromě přívěsu s lodí je už totiž poničili několikrát řidiči svými auty, cyklisté, chodci a jednou závoru vyvrátil i silný vítr. Celková částka, kterou už nemocnice musela dát na opravy závor, se blíží k 50 tisícům korun.

pez, David Pik TN.cz
Reklama