Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 9. 2017
Sluší jí to

Proměna Ivany Zemanové: Z myšky se stala pravá první dáma!

Ivana Zemanová
Zdroj: Profimedia
Ivaně Zemanové to v poslední době opravdu sluší

Ivana Zemanová se za poslední čtyři roky výrazně změnila. Z šedé myšky se stala opravdová první dáma a je vidět, že jí nová funkce zvedla sebevědomí. Proměnil se také její přístup k povinnostem - zatímco dříve stála spíše v pozadí, dnes organizuje vlastní akce a má svůj program.

Po boku Miloše Zemana stojí Ivana už více než 25 let. V srpnu prezidentský pár oslavil už 24. výročí svatby, mají spolu dceru Kateřinu. Právě ta několik prvních měsíců Ivanu ve funkci první dámy zastiňovala a poutala veškerou pozornost na sebe.

 

Pak ale přišel skandál s erotickým videem, které mělo prezidentovu dceru ukazovat, a Kateřina se stáhla do pozadí. V tu chvíli naopak vystoupila Ivana Zemanová a ujala se funkce, která jí náležela. Spolu s tím se proměnil i styl oblékání a účes.

 

 

111

GALERIE: Ivana Zemanová

Zdroj: Profimedia

Ivana Zemanová - 11

Hodnocení:

 

Ivana se z hnědovlasé usedlé paničky změnila na opravdovou první dámu. Vypadá to, že má víc sebevědomí, snaží se také sama objíždět nemocnice, školy a firmy, zatímco její manžel má jiný program. Ráda mění barvu svých vlasů - z černé na blonďatou a naposledy skoro na stříbrnou.

 

 

Prezidentova žena se zároveň začala oblékat úměrně svému úřadu. Baleríny vyměnila za lodičky a další boty s podpatky, více dbá na doplňky i líčení a častěji nosí kostýmky nebo různé šaty. A především nosí oblečení, které lichotí její postavě.

epa TN.cz