Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 1. 2017
galerie radostná novina

Prostitucí si vydělávala na potrat: Krásná herečka je opět těhotná!

Lucie Šteflová - 3
Zdroj: Profimedia / facebook

Filmová hvězda Lucie Šteflová (21) bude brzy maminkou! Na sociálních sítích už se chlubí i těhotenskými fotkami. Není to přitom tak dlouho, kdy na ni prasklo, že si vlastním tělem vydělávala na potrat.

Okouzlující akvabela z Vejdělkových Něžných vln je těhotná. Na Facebooku už se pochlubila i prvními fotkami těhotenského bříška. A podle všeho se na novou životní roli velmi těší. "Už to mám za chvilku, letí to jako blázen," komentovala radostně novinu.

 

Není to přitom zas tak dlouho, co světem celebrit zamávala zpráva o tom, že Lucie Šteflová se živí jako prostitutka. Dokazovaly to fotografie z inzerátu, kterými se prezentovala. Vystupovala jako Izabel a za hodinu rozkoše si účtovala 1300 korun.

 

16

GALERIE: Lucie Šteflová

Zdroj: Profimedia / facebook

Lucie Šteflová - 5

Hodnocení:

 

 

Tehdy 18letá herečka se bránila tím, že peníze nutně potřebovala. "Byl to asi chvilkový zkrat nebo zoufalost, jak to udělat, abych stihla potrat, protože se ještě necítím na to vychovávat dítě," vysvětlovala tehdy Blesku.

 

Teď už je vše ale jinak a těhotenské bříško Lucii moc sluší. Čas zřejmě hojí všechny rány a herečka si uvědomila, že mít miminko je vlastně velmi krásné a naplňující.

lud TN.cz