Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.1. 2016 13:29
co vy na to?

Proti stresu: Mužům postavili veřejné MASTURBAČNÍ BUDKY!

Masturbační budky
Zdroj: Twitter

Nedávný průzkum ukázal, že zhruba třetina dotazovaných mužů masturbuje v práci. Společnost Hot Octopuss se proto rozhodla pánům trochu ulevit a nabídla jim výhodnou alternativu. Přímo na ulicích tak vyrostly masturbační budky, které jim mají v náročných dnech pomoci od stresu.

Jak ukázal nedávný průzkum, až 39 procent mužů masturbuje v práci. Firma Hot Octopuss se proto rozhodla nabídnout pánům výhodnější a mnohem diskrétnější variantu v podobě masturbačních budek, které mohou využít vždy, když si budou potřebovat trochu "ulevit".

 

"Není pochyb, že práce od devíti do pěti může být pro tělo i mysl velmi stresující, obzvlášť ve městě, které nikdy nespí, jako je Manhattan. Je opravdu důležité, aby se pánové o sebe starali a zůstali tak zdraví a soustředění na svůj úkol," uvedl spoluzakladatel firmy Hot Octopuss Adam Lewis.

 

 

Budky jsou podle něj skvělým řešením, jakým mohou muži odbourat stres. Jsou k dispozici 24 hodin denně a vybavené závěsem, stoličkou, vysokorychlostním připojením k internetu i notebookem, informuje portál News24. Hned první den si potřebovalo "ulevit" 100 mužů.

 

Masturbační budky
Zdroj: Twitter

 

Ačkoli tvůrci budek prezentují své produkty jako vzor všech ctností myslící pouze na dobro mužů, s pochopením Newyorčanů se budky příliš nesetkaly. Lidé totiž namítají, že masturbovat na ulici je nazákonné.

lud TN.cz