Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 6. 2017
podzimní ordinace

Prozrazeno z nových dílů! Toto se v Ordinaci stane po prázdninách

Ordinace v růžové zahradě
Zdroj: TV Nova
Co nás čeká v nových dílech Ordinace?

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 si dává letní pauzu. Na zbrusu nové díly se můžete těšit zase po prázdninách. Už nyní vám ale prozradíme, co se bude na podzim dít.

Poslední předprázdninový díl Ordinace v růžové zahradě 2 skutečně stál za to. Marika se rozhodla pro zásadní krok a šla na potrat. Andrea Hanáková odjela o své budoucnosti přemýšlet do Francie, kde po zklamání z nevěry manžela Petra přijala stáž. Bibi po rozchodu s Eduardem odešla z ordinace v Růžovce. A mezi Čestmíra a Alenu se znovu postavil Karel Rytíř, který by chtěl svou exmanželku zpět.

 

Jak osudy těchto hrdinů dopadnou, se ukáže hned po prázdninách. Těšit se ale můžete na daleko víc. No nové postavy i staré známé!

 

116

GALERIE: Ordinace v růžové zahradě

Zdroj: TV Nova

Ordinace v růžové zahradě - Marika Lukáčová

Hodnocení:

 

Nová krev

Do děje zasáhne Milan Peroutka alias pohledný medik Jonáš. 

 

 

Návrat

Z Ameriky se vrátí Zdena Suchá (Dana Morávková). Touží po návratu do nemocnice, role partnerky slavného hokejisty úspěšnou lékařku nemohla uspokojit. Martynčák (Ján Jackuliak) má ale o jejich životě jinou představu. Vrací se s dětmi a také s velkým tajemstvím.

 

Nová láska?

Zdá se, že zdravotní bratr Vilík (Roman Štabrňák) se až po uši zamiloval. Bude zdravotní sestřička Květa (Klára Oltová) konečně ta pravá? Vilík v Květě vidí svého strážného anděla, Květa má už ale leccos za sebou. Jestli to bude láska nebeská, nebo zase jenom platonická, to ukáže až čas.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zlata Adamovská skrývala pět měsíců velké tajemství! V jejím životě přišla životně důležitá změna

FOTO: Andrea Růžičková ukázala bříško v osmém měsíci těhotenství! Už ví i pohlaví miminka

mom TN.cz