Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Aktualizováno 1.10. 2017 12:49
FOTO UVNITŘ Krásná holčička

První fotka malé Mii Prachařové! Je podobná Agátě, či Jakubovi?

Agáta Prachařová - 1
Zdroj: Instagram
Agáta Prachařová zatím sdílí jen fotky kočárku

Na sociální síti se objevila první fotka, ukazující novorozenou dcerku Agáty a Jakuba Prachařových. Zdá se, že je Mia hodně podobná tatínkovi, a tak si herec může přestat dělat starosti s otcovstvím.

Manželé Prachařovi zatím soukromí své novorozené dcery Mii chrání. Přestože Agáta normálně plní sociální sítě fotkami, holčičku zatím neukázala. I přesto se teď na Instagramu objevil snímek malé Prachařové, upozornil portál Extra.cz.

 

Fotka ze sociální sítě ukazuje miminko, spící v zavinovačce. V růžové mikince a pruhované dečce snad ani nemohla být roztomilejší. Navíc se ukázalo, že je malá Mia celý táta!

 

 

16

GALERIE: Rodina Prachařova

Zdroj: Instagram

Mia Prachařová

Hodnocení:

 

Právě kvůli spornému otcovství přitom prožívali manželé na začátku Agátina těhotenství obrovskou krizi. Modelka měla být oblíbenému herci nevěrná s fotografem Dereckem Hardem. Prachař si pak údajně vynutil testy DNA.

 

 

Teď už je ale, zdá se, krize zažehnána a Jakub, Agáta, Mia i Agátin syn Kryšpín tvoří šťastnou rodinu. O svých dětech ale stále nechtějí s médii příliš mluvit - dokonce odmítli prozradit i jméno novorozené holčičky, nakonec se prořekl dědeček David.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRÁPENÍ Agáty Prachařové: Těžké období po porodu!

Lehkomyslná Agáta Prachařová: Podle svědka prý ohrozila život novorozené holčičky

epa TN.cz