Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.7. 2017 15:50
Tragédie v Praze

První oběť bouřek! Žena, kterou zasáhl blesk, zemřela

Blesky v Záběhlicích - 4
Zdroj: zpravy@nova.cz
Ilustrační foto

Žena, kterou minulou středu zasáhl na pražském Střízkově blesk, svůj boj o život prohrála. Po zásahu bleskem se ženě zastavilo srdce, záchranářům se sice podařilo životní funkce obnovit, žena ale v úterý na následky vážných zranění ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady zemřela.

Případ šokoval před týdnem i pražské záchranáře. "Za třiadvacet let ve službě nic takového nepamatuji," řekl před týdnem mluvčí záchranářů Ondřej Franěk. Blesk mladší ženu zasáhl na pražském Střížkově v husté zástavbě.

 

Došlo k zástavě srdce, po dlouhém úsilí záchranářů se podařilo obnovit životní funkce a pacientka byla odvezena do vinohradské nemocnice,“ řekl po nešťastné události TN.cz mluvčí pražských záchranářů Franěk.

 

 

Žena v úterý boj o život prohrála. Webu Novinky.cz to potvrdila mluvčí vinohradské nemocnice Markéta Ehrenbergerová. Bližší informace nemůže nemocnice sdělovat.

 

Silné bouřky mají zasáhnout Česko i v pátek odpoledne. Meteorologové varovali, že postihnou celou republiku. Aktuální informace o počasí najdete ZDE.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Důkaz, že vás spaní ve stanu může zabít! Tuto dívku na festivalu už nikdo nezachránil

vbo TN.cz