Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2017 20:56
sněhová kalamita

První oběť v ČR kvůli počasí! Na Bruntálsku tragicky zemřela žena

Zdroj: TV Nova

Mrazivé počasí a sníh na mnoha místech ve čtvrtek komplikovaly dopravu, na Bruntálsku se kvůli nepříznivým podmínkám stala tragická dopravní nehoda. Po srážce dvou aut zemřela žena.

Nehoda se stala ve čtvrtek ráno v Nových Heřminovech. "Řidič vozidla mitsubishi dostal na zasněženém povrchu komunikace sérii smyků a vyjel do protisměru," sdělila mluvčí policie Pavla Jiroušková.

 

Čelně se srazil s protijedoucí fabií, ta po srážce skončila v příkopu. "Při nehodě utrpěla spolujezdkyně z fabie těžká zranění a byla letecky transportována do nemocnice v Ostravě, kde bohužel svým mnohačetným zraněním podlehla," dodala Jiroušková.

 

 

Další tři lidé (řidiči vozidel a další spolujezdkyně z fabie) se zranili. Záchranáři je převezli do nemocnice v Krnově. "Bezprostředně po této vážné dopravní nehodě místem projížděl policista mimo službu s manželkou, který ihned zastavil a začal poskytovat účastníkům nehody pomoc," dodala ještě Jiroušková s tím, že právě on přivolal zdravotníky a policisty.

 

 

Následně zastavila také další řidička, zdravotnice, která spolu s policistou zraněné ženě poskytovala pomoc až do příjezdu záchranářů. Příčiny a okolnosti tragické nehody prověřují kriminalisté.

 

Příčinu úmrtí určí nařízená soudní pitva. Na místě zasahoval také policejní krizový intervent, který poskytuje pomoc pozůstalým a účastníkům nehody.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.4. | 08:34 lenka nováková
2
Špatný titulek. Nebyla to oběť počasí,ale špatné jízdy. Řidič nepřizpůsobil ...
20.4. | 20:47 rundlik
-2
Upřímnou soustrast,škoda každého vyhaslého života na silnici....Zřejmě ten ...
21.4. | 08:36 lenka nováková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Věta- Pracuji tu třicet let a takové škody jsem neviděl...Tak o čem mluvili loni a v jiných letech ?? Je to pořád stejné a lidi jen jsou nepoučitelní.
21.4. | 08:34 lenka nováková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Špatný titulek. Nebyla to oběť počasí,ale špatné jízdy. Řidič nepřizpůsobil jízdu stavu vozovky - základ, který učí v autoškole !!!! Takže nepište sračky !!
21.4. | 05:47 adnachiel
1
Náhlasit nevhodný komentář
Příčinou nehody nebylo počasí, ale nepřizpůsobení jízdy stavu vozovky.
20.4. | 22:55 Adam Filák
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Dnes opět hnusná jednostranná a manipulativní reportáž o prezidentských volbách ve Francii. Le Penová líčena jako zlo a ti narkomani, sprejeři a jiný lidský odpad z krajní levice líčeni jako demokraté a zachránci Francie. CO SI TŘEBA MÍSTO TOHO ZOPAKOVAT, KDE LEŽÍ BRUNTÁL? ZE ZEMĚPISU OPĚT ZA 5
20.4. | 20:47 rundlik
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Upřímnou soustrast,škoda každého vyhaslého života na silnici....Zřejmě ten řidič,co dostal smyk,dal na radu "odborníků"a měl přezuto na letní gumy.Sníh ale může napadnou i v dubnu nebo začátkem května při "zmrzlých"...Holt,byznys s pneumatikami je byznys.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme