Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.5. 2018 20:19
galerie královská svatba

První oficiální fotky svatby: Dva členové nejbližší rodiny chybí

Zdroj: TV Nova

Královská rodina zveřejnila první oficiální rodinné fotografie z královské svatby prince Harryho s herečkou Meghan Markle. Na snímcích dvorního fotografa Alexi Lubomirského jsou novomanželé s nejbližší rodinou včetně královny Alžběty.

Na oficiální svatební fotografii chybí otec Meghan, který se nakonec ceremoniálu vůbec nezúčastnil kvůli zdravotním potížím. Na snímku také chybí nejmladší sourozenec Georga a Charlotte. Nedávno narozeného Louise nechala Kate s Williamem v péči chův.

 

Novomanželé vydali k zveřejněným snímkům poděkování všem hostům i veřejnosti, která jejich velký den sledovala ve Windsdoru nebo prostřednictvím televizních obrazovek:

 

„Vévoda a vévodkyně ze Sussexu by rádi poděkovali všem, kteří se v sobotu zúčastnili oslav jejich svatby. Velmi je potěšilo, že mohli sdílet svůj den s těmi, kteří se shromáždili ve Windsdoru a také se všemi, kteří sledovali svatbu v televizi po celé Británii a po celém světě.“ 

 

 

Fotografie vznikly v zeleném salónku na hradě Windsor. Na první fotografii jsou novomanželé, královna Alžběta s manželem Filipem, princ Charles s Camillou, princ William s Kate a dětmi Charlotte a Georgem a dalšími osmi družičkami. Spokojená královna v zeleném kostýmku úplně zářila spokojeností a barevně ladila s maminkou nevěsty.

13

GALERIE: Oficiální fotky svatby prince Harryho a Meghan

Zdroj: Twitter/@royalfamily

Oficiální svatební foto prince Harryho a Meghan

Hodnocení:

 

Na druhé fotce jsou Harry a Meghan zvěčněni jen s dětskou družinou a poslední černobílý snímek vznikl v zahradách a jsou na něm jen novomanželé.


Podívejte se na reportáž ze svatebního dne:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Meghan a Harry už jsou svoji: Zkouška svatby byla ale fiasko! William zuřil

Nečekaná slova Camilly na adresu Meghan: Co o Harryho lásce řekla?

Zajímavosti o Meghanině svatební róbě: Kolik stály šaty a kdo jí půjčil diamantový diadém?
 

TN.cz
Reklama