Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 12. 2015
bude další invaze

Putin připustil, že ruské jednotky operují v další části Ukrajiny!

Ukrajinská krize
Zdroj: isifa.com

Ruský prezident Vladimir Putin připustil přítomnost Rusů plnících vojenské úkoly na východě Ukrajiny, ale popřel, že by Moskva do Donbasu poslala pravidelné jednotky ruské armády.

"Neříkali jsme, že tam nejsou lidé plnící jisté úkoly, mimo jiné ve vojenské oblasti, ale to neznamená, že jsou tam pravidelné jednotky. Uvědomte si rozdíl," řekl na tiskové konferenci ohledně možné výměny ukrajinské letkyně souzené v Rusku za dva zajaté ruské vojáky souzené v Kyjevě.

 

-

 

tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.12. | 12:07 satanastatanas
7
Presstituti asi spatne poslouchali..Putin pripustil ze mezi Novorusi bojuji i ...
17.12. | 13:49 Karel1 Macháček1
-3
13:40 satanastatanas - asi máš hodně děravou paměť,lhaní bylo součástí ...
27.12. | 11:48 Petr Hrušovský
4
Náhlasit nevhodný komentář
malá otázka k Putinovi - jak může nevoják plnit vojenské úkoly? :-)
27.12. | 11:47 Petr Hrušovský
1
Náhlasit nevhodný komentář
satanastatanas - Němci po válce na ruinách vystavěli impérium a my s nezničenými továrnami se plácáme na chvostě? I samotní Rusové se už ptají - co to bylo za vítězství, když poražení jsou bohatí a my vítězové neustále chudneme? Tak kdo za to může? USA? Ne - komunisti.
18.12. | 16:24 satanastatanas
2
Náhlasit nevhodný komentář
Asfre--at jeto jakjeto..Neschopne komouse jsme svrhli..V nadeji na lepsi..Co jste ztoho udelali? Pouze potvrdili ze nikdy nemuze byt tak spatne aby nemohlo byt hur!
18.12. | 16:05 satanastatanas
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Asfre-nesrovnavej nesrovnatelne.Komunisti po valce museli dat vsem lidem praci a dustojne bydleni. Toho Nemecko dodnes nedosahlo!.Ja jsem rocnik 48 a vse sem sledoval na vlastni oci od doby kdy sem rozum vzal.Ziji v nemecku a dnes , kdy hranice nejsou po prejezdu CS hranice si pripadam jak ...
18.12. | 13:46 asfre
1
Náhlasit nevhodný komentář
satanastatanas - naše země byla jednou z nejméně válkou dotčených zemí.Podívej se jak po válce vypadalo Německo a jak je na tom dnes. A porovnej bývalé východní a západní země. Je to přesně obráceně jak tvrdíš než když vládli komunisti. Statistiku najdeš na http://1url.cz/DmsG
18.12. | 13:13 satanastatanas
2
Náhlasit nevhodný komentář
Neni Nemecko nastupnickym statem Treti rise? Staci se rozhlednout po Cesku a kazdy vidi ze to , co nedosahl Hitler tanky tak to dosahli dnesni Pravdalaskarsti demokrate bez boje a Hitler by byl navysost spokojen..Se vubec nedivim ze Stalinovi nemuzete prijit na jmeno..A dobre vam tak.
18.12. | 13:09 satanastatanas
2
Náhlasit nevhodný komentář
Asfre, me staci se podivat kam to "Demokrati" po crvtstoleti v Cesku dotahli..A uvedomit si kde mohlo cesko byt..Me staci vzpomenout jen NATO, co komunisti vybudovali za dobu jen o 15 let delsi nez to Vase plundrovani toho vybudovaneho..A to prebirali zemi po valce..
18.12. | 12:56 asfre
1
Náhlasit nevhodný komentář
12:48 satanastatanas - ty jsi fakt vůl,korunovaný......... jestli si neuvědomuješ rozdíl mezi vnuceným,násilným,cizím a dobrovolným
18.12. | 12:48 satanastatanas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Machacku, Machacku, ja spis cekal ze mi konecne odpovis na me otazky..ty ne..Ty tu zacnes klasicky blabolit..Ty jsi schopen rict ze dnesni Tschechai je nastupnickym statem protektoratu Böhmen und Meren..Pravdu budes mit a Drzka ti potvrdi ze Dejiny jdou svou cestou..
18.12. | 10:30 Karel1 Macháček1
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Karel Marek-cipísek a satanastatanas jsou CCCP-ruskou propagandou totálně vymyté mozky.Když satanastatanas ani nechápe,že Rusko je nástupnickým státem CCCP,jen si na svou zakrvácenou košili navléklo jiný kabát a tváří se jako demokratický stát.Ve skutečnosti si Putler myslí,že je car a chová se tak.